Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagyok a nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok a nálam szebb nőkre, mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Már engem zavar, hogy féltékenykedek magamban olyan nőkre, akik láthatóan szebbek és dekoratívabbak mint én.

Nem akarok ilyen lenni, a kapcsolatomnak sem tesz jót.


Az önbizalomnövelés lenne rá a megoldás?

És ha igen, hogyan lehetséges?


2018. okt. 9. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
7%

Nem tudsz mit tenni. A párod ígyis-úgyis meg fogja nézni a nálad szebb nőket. Ha szerencséd van, nem lesz rá alkalma, hogy megcsaljon.


Hozd ki magadból a legtöbbet és reménykedj, hogy elég leszel neki.

2018. okt. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Hű, erről regényt tudnék írni... Röviden: a pasid nem azért van veled, mert te vagy a legszebb nő a világon, hanem azért, mert szeret. Ennyi erővel egy nálad szebb nő (aki pl. szemet vet a pasidra) is féltékenykedhet rád, hogy miért veled van, és nem vele.
2018. okt. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2-es, köszönöm. Igazad van...
2018. okt. 9. 18:55
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
*Agyalsz.
2018. okt. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Ki szép? kinek mi a szép? honnan veszed hogy ő szép?
2018. okt. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Amig hozzad megy haza addig mi a gond?

Mindig lesz olyan, aki szebb lesz nalad. Sajat tapasztalatom, hogy a ferfiak amugy is tobbre becsulik azt a not akinek van onbizalma es elvezi az eletet es elfogadja onmagat olyannak amilyen es jatekos, van humorerzeke.

Ha melletted ferfinak erzi magat, akkor nem fog mashova menni.

2018. okt. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 megadeth18 ***** válasza:
67%

Ha nem akarsz olyan lenni, akkor miért vagy rájuk féltékeny?

Önbizalomat növelni pedig így lehet: elfogadod magad, olyannak, amilyen vagy, és azt csinálod az életben, amit szeretsz.

2018. okt. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Erre szerintem a legegyszerűbb megoldás az az, ha igyekszel kihozni magadból a maximumot, hogy jól érezd magad a bőrödben. Sportolj, találj ki olyan frizurát, ami jól áll, keresd meg a saját stílusod, nőiességed. Mert szerintem innen jön az összes gubanc.

A szépség relatív. Persze vannak általában szépnek mondott emberek, akik szinte mindenkinek tetszenek, de a legtöbben csajként is, pasiként is a különlegeset keressük. Aki nem úgy szép, mint mások, akiben van valami plusz. Így jöhet be valakinek a vörös haj (más meg rosszul van tőle), a másiknak a kerekded forma, a harmadiknak a gyufaszál alak.

Ami fontos, az az igényesség, és az ápoltság. Ezen túl azonban szinte bármi belefér. ;)

Találd meg magadban a nőt, és engedd szabadon! Amint ragyogsz, a külvilág is visszaragyog, és rendbe jön az önbizalmad.

2018. okt. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!