Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne legyek féltékeny a szebb lányokra? Különösen erre az egyre? Többi lent

Figyelt kérdés

Tehát van egy fiú, akivel ismerkedem. Azt vettem észre, hogy nagyon sok szép lány képeit lájkolja, és szörnyen zavar a dolog :/ mivel én kevésnek érzem magam hozzájuk képest. Amikor meglátok az utcán egy szép nőt, akkor rosszul érzem magam, biztos ő jobban bejön neki mint én.. lehet beteges :D

Ami különösen zavar, hogy egy nagyon szép lánynak állandóan kommentel, és tudom, hogy 0 az esélyem mellette. Viszont amikor találkoztam a fiúval azt mondta többet akar, viszont ennek ellenére nem volt 2.tali, csak chateltünk, mivel elfoglalt.

Az exemmel ilyen gondok nem voltak, tudtam hogy nem kavar másokkal. Lehet nincs jogom féltékenykedni, hiszen nem járunk, mégis nagyon zavar, hiszen én se kezdek ki egy fiúval sem.


Szerintetek leküzdhető ez az örökös féltékenység? Mondjam meg neki mi a problémám?


Köszönöm előre is! :)


2016. dec. 3. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne! Ne meg ndj ilyeneket neki, mert ez ijesztő annak fényében, h nem jártok es meg 2. Tali sem volt.


Amugy, ha valoban többet akarna nem mások fotóját lajkolgatna folyamatosan, meg ki tudja milyen kommenteket írogat a képei ala.

Meg ugy alapból mar reg lett volna tobbedik tali is...

Sztem te talonba vagy neki teve, mert másra hajt, igy ha az a személy nem jon ossze neki, majd megy hozzad.

Sztem óvatosan vele.


Az meg, h egy ilyen pasi miatt ennyire lezuhant az onertekelesed total nem normalis állapot! O is csak egy ember, hibákkal, meg ha ezt most nem is látod meg benne.

Kicsit legyen tobb onbizalmad!!


31n

2016. dec. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek :/ csak az a baj hogy tetszik nekem, és sokkal jobban kedvelem mint kellene :(
2016. dec. 3. 16:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Növeld az önbizalmadat. Az önbizalom szexi. Ha ez megvan, nem fog érdekelni hogy szebb a konkurencia, mert TUDOD, hogy veled jobban jár.
2016. dec. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!