Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy ez a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ez a kapcsolat jobb legyen és boldogabb?

Figyelt kérdés
Sziasztok 6 hónapja vagyunk együtt párommal! Együtt élünk a kezdetek óta, suliba járok jelenleg, de munkára szeretnék váltani mivel, szüleimmel lakunk ő dolgozik, de szeretnék én is hogy el tudjunk költözni külön lakásba ahol csak ketten életünk viszont ő elég sokat eljárás itthonról haverokkal én pedig itthon vagyok takaríttgatok tanulok, beszéltek az itthoni dolgokban de elég sűrűn vitatkozunk azon hogy ő lelép és engem nem visz magával mostanában úgy kB 2 napja gépezik folyamatosan mert felmondást ma a munkahelyén mert szeretne más állást mert a mostani állását már nem bírja mivel keveset találkoztunk hiába lakunk együtt kevés időt töltünk egymással mindig mindent megbeszéltünk viszont úgy érzem mégsem olyan boldog mellettem mit tegyek annak érdekében hogy ezt ne így érezzem?

2018. okt. 10. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Engedd el,akkor kell párkapcsolatot játszani ha leváltál Anyuékrol..
2018. okt. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Én, a volt nyelvtan tanárod baxnám kupán első körben...
2018. okt. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tanulj meg írni! Úgy mindenki boldogabb lesz!
2018. okt. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, és ne privátban trágárkodj :D Többre nem telik?
2018. okt. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Privátban játssza a fejét, de írni nem tud 20 évesen. Igenis Anyuék nyakán játszod a nagy kislányt.. Pasizás helyett a nyelvtankönyvet vedd elő.
2018. okt. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!