Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, rátok hogy hat ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, rátok hogy hat ha szex közben a párotok nem tud elmenni, ti viszont igen?

Figyelt kérdés
2018. okt. 11. 00:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Elég szarul, mivel szeretném ha ő is el tudna.
2018. okt. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Keresek módot, hogy elmenjen 😉

42/F

2018. okt. 11. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnék tükörbe nézni, ha kielégítetlenül hagynám, az biztos.
2018. okt. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hatott sehogy a partnereimre, kivétel az első két szerelmem, ők még fiatalok naivak és lelkesek voltak(mint én), gondolom később a férfiak is megcsömörlenek és fásulttá válnak.
2018. okt. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
Ha egyszer egyszer fordul elő, az nem gond. Mindenkinek lehet rosszabb, fárasztó nap, stresszesebb napja. Az állandósuló kimondottan rosszul érintene a korábbi sok élvezetes együttlét után.
2018. okt. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Páromat nagyon zavarja, ha egynél többször fordul elő (egy-kétszer stressz miatt megeshet). Ő se hajlandó elmenni addig. De ez ritka, a legtöbben sz..rtak bele. Ő különleges. :3
2018. okt. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Ez épp olyan, mint a főzés. Nőkènt rosszul érintene, ha a páromnak nem igazán izlene a főztöm és bár megennè, de nem lenne tőle elájulva. Hát nem jobban esik, ha ízlik neki? Szerintem a pasinak is rossz lehet, ha a nő nem élvezi. Akkor akár egy guminővel is szexelhet. Bár az a szomorú igazság, hogy sok pasi csak lök egyet kettőt és beléd élvez, te meg le vagy szarva. Szerencsére az én párom nem ilyen.
2018. okt. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy hat rájuk az én férjem nem tudott elvinni,most se,nem is látom hogy igyekezne érte,talán akkor “zavarta amíg tatott a rózsaszín köd” de az már nagyon is zavarja ha mástól ezt megkapom, meg is beszéltük hogy nem fordulna ilyen elő ha többet tenne... de nem tesz azóta se semmit,de én akkor se menyjek senki máshoz mert... (???) 🤔 nem értem mi a jó abban ha úgyhagyja folyamatosan kielégítetlenül a nőt? Van aki ezt élvezi?
2018. okt. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez eddig egyszer fordult elő, és nem örültem neki, de általában ő szokott elmenni, így nem volt gond. :)
2018. okt. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!