Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nêha nem tud elmenni szex közben. Az én hibám lehet?

Figyelt kérdés

Ha reggel csinaljuk sose megy el, ezért reggel nem is szoktuk, pedig én szeretném csak így nekem is rossz.Heti 4-5x legalább van szex, de max 10-15 percig tart (néha előjátékkal együtt), ami nekem kicsit kevés ezért szoktam kérni, hogy legyen második menet, csak akkor meg ált.egyáltalán nem megy el. Tegnap is így volt és állandóan lelankadt.Próbáltam szájjal, kezzel, mellel, mindenhogy felállítani, de ha sikerült ahogy betette újra ugyanaz történt. Ilyenkor mindig magamat hibáztatom, mert úgy érzem nem kiván, nem vagyok neki elég jó, vagy valamit rosszul csinálok.

Még csak 23 êves, nem pont ilyenkor kellene jobban bírnia? Szerintetek én rontom el a dolgot?


2016. máj. 16. 12:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló gondom van... Ha valaki tudja mi lehet a megoldás, én is szívesen meghallgatom! :)

23/F

2016. máj. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát a második menetet a legtöbb férfi már nem bírja, szerintem nem ezzel kéne stresszelned, hanem az elsőt elnyújtani.
2016. máj. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
4%

Valszeg pszichés baja lehet, esetleg anyagcsere probléma.

Az ő korában nekem 6-10 menet volt a napi norma.


Próbál meg a következőket

- beszélgess vele, hogy megtudd, őt hogyan érinti ez, mit gondol?

- kezdjen el el szedni valami jobb vitamin komplexet

- ha nem sportol, akkor kezdjen el(ajánlott a kézisúlyzózás)

- egy természetes tesztoszteron-növelőt érdemes volna kipróbálni(keress rá a shop.builderen)

- kezdjen el tudatosabban táplálkozni: kerülje a szóját, egyen jóval több fehérjét, több zsírt, főleg omega3 forrást(oliva, tonhal, lazac, krill-olaj), kevesebb szénhidrátot


Sok sikert!

2016. máj. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Sport, sport, sport meg a táplálkozásra is figyelni kell, és természetesen érzelmileg is rendben kell lennie, csak így működhet.
2016. máj. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
25%
Nem a te hibád. Van,hogy nem megy. Mondjuk nekem még nincs ilyen gondom. Egyébként beszéljetek. Ha pedig nem működik, szakítás. :(
2016. máj. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Titusztitusz ***** válasza:
27%
Ilyen problémák álltalában két eset során szoktak előfordulni...Első eset:A férfi fáradt és kimerült munkahelyi stressz, vagy kemény fizikai munka után...Második eset:Túlságba ki van tágulva már a nő hüvelye, és így a hímtag nem kap eléggé intenzív ingerlést...Látatlanban azt így nem lehet megmondani, hogy nálatok melyik variáció áll fenn...Ezt neked kell kideríteni...
2016. máj. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ô meg egészen biztosan magát hibáztatja, szóval ez ilyenkor duplán "remek" szituáció. Fôleg, hogy utána a srácban már könnyen kialakulhat a félsz, hogy neki ez nem megy, amitôl még jobban nem fog menni.

Ráadásul arra tippelnék, hogy nem is túl tapasztalt - és van egy olyan tippem, hogy te se feltétlenül vagy az.

Senki nem rontott el semmit, ilyen van. Amit el lehet rontani, az a kezelése - ami nagyon nehéz, pont azért, mert mindkét félben gyûlik a bizonytalanság és a témával kapcsolatos félsz.

Jobbat nem tudok tanácsolni, mint hogy beszéljetek egymással ôszintén.

Egyrészt ha neked kevés a 10-15 perc elôjátékkal (ami alapján túl sok elôjátékot nem csináltok), akkor kérd meg, hogy több legyen az elôjáték. Kísérletezgessetek, és vezesd, hogy mi esik jól neked - egy felizgult és élvezô nônél amúgyis kevés izgatóbb látvány van (esetleg talán az éppen frissen elélvezett nô látványa, de nehéz döntés), ráadásul a férfi egónak is jót tesz, ha így látja a párját. Kismillió dolgot ki lehet próbálni (és abból, hogy mennyi idôt töltötök elôjátékkal, szerintem a legalapabb is új lesz nektek), fedezzétek fel, hogy kölcsönösen mitôl indultok be. És ennek van egy imtimitása is, hogy teljesen megnyíltok egymás elôtt, ami nagyon szexi.

Ráadásul ha az elôjáték alatt többször elélvezel, akkor az önbizalom növelés mellett a nyomás is kisebb rajta, hiszen te úgymond már megkaptad a magadét.

2016. máj. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

A te hibád annyi, hogy erőlteted, akkor is, ha tudod, hogy nem fog menni.

ne két menet legyen, legyen az egy egy rendes, egy órás, ilyesmi, hidd el, azzal te is be fogod érni.


Én 60F-ként még néha bevállalom a másodikat is, szóval olyan fiatalként ez probléma. Egy jó félóra azért kell ám közötte, ahogy emlékszem régebben is.

2016. máj. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 ~OnLány~ ***** válasza:
61%

Srácok? Mi köze van ehhez a sportnak?Érdekelne, ha valaki esetleg elmagyarázná, azt értékelném. :)


A második menet néha nálunk is ilyen kérdező, feláll és csináljuk, csak nem tud elélvezni. Nem is erőltetem és ő sem, ha esetleg ez napközben volt, akkor majd szexelünk újra este. Kicsit legyél megértőbb, ebben te is hibás vagy, de úgy gondolom, hogy ő sem szándékosan csinálja ezt, egyszerűen ő ilyen.

De emiatt nem kell senkit hibáztatnod.

2016. máj. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

"Srácok? Mi köze van ehhez a sportnak?Érdekelne, ha valaki esetleg elmagyarázná, azt értékelném. :) "


A jobb kondi a szexuális teljesítményre is jó hatással van. Jobban, keményebben tud állni tôle, jobban bírod, gyorsabban regenerálodsz, kevesebbszer sülsz fel.

2016. máj. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!