Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eddig csak egy pozban tudtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig csak egy pozban tudtam elmenni szex kozben de a baratomnak ugy nem kenyelmes. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eddig csak 1x tudtam elmenni szex kozben. eddig sosem sikerult egyik elozo baratommal sem. nem reg tortent meg a baratommal amikor egy kis ujitast vittem a pozba. azota ugy csinaltuk es ereztem hogy majdnem megvolt megint csak a baratom addigra abba hagyta. ma kozolte hogy neki ugy nem kenyelmes ezert le lankad neki. csalodott voltam mert vegre talaltam egy olyan pozt amiben sikerult elmennem es most ez sem jo mert a baratomnak nem jo. Most mit tegyek? Milyen pozok vannak amikkel konnyebben el lehetne erni a huvelyi orgazmust ?

2013. nov. 8. 00:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél neki párnát, hogy kényelmes legyen.
2013. nov. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vegyél neki kamagrát tutti 3órán keresztül nem fog lelankadni.. ;)
2013. nov. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kezdj el maszturbálni mindenféle pózban,hogy megismerd magad.
2013. nov. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó pasi lehet.... "kényelmetlen" - a csilláron kellett lógnia, vagy miféle csodapóz az?
2013. nov. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!