Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érdeklem a nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklem a nőket egyáltalán?

Figyelt kérdés

Idén végzem az Orvosi egyetemet, 3 nyelven beszélek, véleményem szerint jól nézek ki, törődök a külsőmmel, edzeni járok. Próbálok mindenkivel kedves és "jó arc" lenni.

Mindezek ellenére SOHA nem volt barátnőm, és nem is néz ki ugy, hogy lesz egyelőre. Nem értem, hogy mit csinálok rosszul, ha még egy szerényebb barátnőt se tudok szerezni magamnak ilyen paraméterekkel.



2018. okt. 11. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Tényleg? És ahhoz képest egy olyan alapvető helyesírási szabállyal nem vagy tisztában, hogy az orvosi egyetem nem nagy o-val kezdődik, mivel KÖZNÉV, nem tulajdonnév.
2018. okt. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6%
Nincs nagy szöveged, nem feltűnősködsz.
2018. okt. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi pedig nem tudjuk mit csinálsz rosszul. Sőt, azt sem tudjuk, hogy mit csinálsz egyáltalán.
2018. okt. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az Orvosi Egyetem nem garancia arra, hogy tudsz bánni a szebbik nemmel. Például járj társaságba, tanulj meg társastáncolni, hidd el segít!
2018. okt. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az orvosi egyetem (amely több ilyen jellegű intézmény lehet) csupa kisbetű. A Semmelweis Egyetem (mivel konkrétan meg van nevezve, tehát tulajdonnév) nagybetűs. Tanuljatok már meg helyesen írni!
2018. okt. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Elnézést, hogy rosszul irtam, de nem tudom miért kell belekötni
2018. okt. 11. 23:05
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok a kamu kérdés ezen az oldalon, ezért bocsásd meg nekünk, hogy kétkedéssel fogadjuk azt, hogy idén végzel az orvosin, miközben írni sem tudsz rendesen. :)
2018. okt. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy elég jóképű, vagy nincs elég pénzed.
2018. okt. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Add fel. Maradj örökké agglegény és a pénzedet meg add kutyamenhelynek
2019. szept. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!