Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Helyes, magas, izmos, nemdohán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes, magas, izmos, nemdohányzó, okos, vicces, jól kereső mérnök srác vagyok. Miért nem érdeklem a nőket?

Figyelt kérdés
Írjatok tippeket, mi lehet az oka.
2016. okt. 15. 11:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%
Pl. hogy ennek a fele sem igaz, vagy ha valamennyire igen, akkor meg lehet túl nagy az arcod és taszító a jellemed.
2016. okt. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, hogy mégsem vagy se helyes, se okos, se vicces, csak te gondolod azt :)
2016. okt. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
29%
Magas az nem számít, izmos az nem számít, okos az nem számít. Vicces az lehet valójában egy bohócot takar, amitől undorodnak a nők. Tudod van az a mondás is, hogy a nők nem szeretik a vigyorgó majmokat sem a pincsi kutyákat, a nők azt szeretik, ha csendben sétál mellettük a tigris. A jól kereső csak a golddiggereknek számít, az csak a nők néhány %-a. A helyes az pedig annyira relatív, mutass már képet magadról, lehet undorító fejed van, csak anyukád, nagymamád mesélte be neked, hogy milyen helyes vagy. Minden pasinak ezt mondják, de sokszor ki szokott derülni, hogy aki helyesnek gondolja magát, az valójában akár egy bányarém a nem-rokon nők szemében. Ezt kép nélkül nem lehet megállapítani.
2016. okt. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
80%

Idegesítő a viselkedéseg, beképzelt vagy, anyagias vagy, kérkedő vagy, büdös vagy, kibírhatatlan a családod, flörtölős vagy, túl sokat bulizol és iszol, szakbarbár vagy stb.

Nem ismerünk, ezeregy oka lehet.

22/L

2016. okt. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
az miért baj hogy flörtölős vagyok?
2016. okt. 15. 12:01
 6/29 anonim ***** válasza:
0%
Egyedül nem lehet flörtölni, csak valakivel, tehát az kölcsönös. Vagyis ha flörtölsz, akkor érdekled a nőket.
2016. okt. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
85%

Mert a világ tele van tulajdonságokkal, és nem csak ez a néhány létezik. A GYK-n lehetetlen valaki jellemét leírni.


Én pl. nagy mellű, szőke, kék szemű, egyenes fogsorú, értelmes, okos, magas, művelt, kulturált lány vagyok.

Kiírjam a kérdést, hogy mért nem tetszem a pasiknak? És odaírjam, hogy...?

- kövér vagyok

- sárgák a fogaim

-sok betegségem van

- nem tudok főzni

- mindig kések

- lusta vagyok

- idegesítően hangosan nevetek

- ápolatlan az arcom?



7 tulajdonságot írtál le, ettől most őszintén, mit vársz?

2016. okt. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
érdeklem őket, de mindegyik csak laza kapcsolatot akar, elmúlt évben volt 10 csaj akivel dugtam, de nem találom az igazit.
2016. okt. 15. 12:04
 9/29 anonim ***** válasza:
11%
Pedig azt mondják, qurvából lesz a legjobb feleség. :)
2016. okt. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
0%

Mert nem vagy:


Tökös, magabiztos, jó dumás, kezdeményező, önbizalommal teli, bátor a nőkkel való ismerkedés során.

2016. okt. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!