Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aldi-s kombidresszből csak én...

Aldi-s kombidresszből csak én fogtam ki rossz minőségűt, vagy tényleg ennyire rossz a minőségük az impidimpi ruháknak?

Figyelt kérdés

Most először vettem itt ruhát a kislányomnak. Eddig lidl-set vettem azokkal nem volt gond.

Az 5 darabos csomagból kettő szálhibás, mintha helyenként kiharapták volna... nem néztem meg mosás előtt, csak utána néztem jobban meg őket.... mivel szabályos távolságokra vannak a lyukak így nem hiszem hogy a mosógép lenne a "ludas"

Azért a kérdésem, hogy legközelebb merjek e ott ruhát venni.



#hibás #Aldi #Kombidresszből
2018. szept. 22. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Már többször vettem ott baba ruhát, eddig nem találkoztam hibással. Szerintem ugyanolyan jó minőségű mint a Lidl-s.Esetleg vidd vissza blokkal, vissza adják az árát.
2018. szept. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem us vidd vissza. Én nem vettem, de örököltem onnét ruhát, szép és jó állapotban vannak így is, hogy egy másik kisgyerek is használta már
2018. szept. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a szuperhôs kollekcióból vettem, ilyen jellegû hibája nem volt, de a patentoknál 2 is elkezdett kilyukadni, mert nem egy minôségi anyagból vannak sajnos. Szerintem is vidd vissza.
2018. szept. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
6 éve vásárolok ott baba és gyerek ruhát, még soha nem volt vele gondom. Kicsit jobb, mint a Lidl ruhái.
2018. szept. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos már a cimkék levágását elkezdtem.... nem is azon van a hangsúly hogy cserélnék e... Amúgy meg a nyak kivágása is igen kicsi.... Ez az én formám 😀 legközelebb jobban megnézem mit veszek
2018. szept. 22. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!