Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szokjak le a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szokjak le a párom függéséről? A feltétel nélküli szeretet tanulható?

Figyelt kérdés
Mindig félek, hogy elhagy. Függök tőle, úgy érzem egyedül sokkal nehezebben boldogulok. Szeretem őt és szeretnék vele maradni. 23 éves vagyok 2 évesek leszünk majd márciusban azonban mindig azon jár az eszem elmulik, elhagy stb. Ő 28 éves. Szeretném úgy szeretni, hogyha mást akar nem boldog velem akkor el engedjem mert szeretem de jelenleg bele se tudok gondolni, hogy más férje legyen. Ezt tudatosan el lehet engedni? Hogy én is felszabaduljak a kételyeim alól?
2018. okt. 15. 08:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha sokat gondolkozol ezen, ezt vetíted ki, akkor el is fog hagyni. Gondolj más dolgokra.
2018. okt. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Ez nem feltétel nélküli szeretet, ez egy szimpla birtoklás. Semmi köze a szeretethez.
2018. okt. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Én is ilyen voltam aztán én hagytam el. Szerintem itt is te fogod őt elhagyni. A jelenlegi barátomnál ezt nem igazán érzem úgy hogy lehet neked is meg kell találnod azt akiben valóban megbízol.
2018. okt. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Vonzás törvénye, amire leginkább összpontosítasz, az fog teljesülni. Jó úton jársz afelé, hogy tönkre menjen a kapcsolatod.


A feltétel nélküli szeretet az teljesen más. Te birtoklod őt, ha ő nincs akkor te egy nulla vagy, nincs is életed. Valóban így van? Egyedül akkor életképtelen vagy? Nincs hobbid, amivel lefoglalnád magad?


Az agyadban kell rendet tenni. Te ismered őt, te tudod, hogy milyen a kapcsolatod. Ergó, miért állsz ilyen negatívan a dolgokhoz, egyáltalán van annak alapja, hogy ilyenről fantáziálsz, hogy "elhagy"? Minden jól működik a kapcsolatotokban?


Úgy szokj le a függésről, hogy elkezded a saját önálló életedet!

2018. okt. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A vonzás törvénye működik ha saját magam vonzok be dolgokat de gondolom más életét nem befolyásolhatom nem? Mármint nem vonzhatom be, hogy engem szeressen és hűséges legyen nem? Vagy ez kapcsolatok téren, hogy működik?
2018. okt. 15. 09:18
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

#5


Ha állandóan arra összpontosítasz, hogy félsz, hogy elhagy, akkor előbb utóbb ez fog megtörténni, mert ennek adsz energiát és minden erőddel azt fogod keresni, hogy vajon mikor fog ez beteljesülni.

Mindig csak az adott személy életére működik.


A félelmeidről miért nem beszélsz a pároddal?

2018. okt. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Beszélek, de mindig csak azt mondja ha nem engem szeretne nem lenne velem és, hogy ne piszkáljam butaságokkal
2018. okt. 15. 09:29
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor ennyi. Miért nem vagy hajlandó elhinni, amit mond? Miért kételkedsz a szavában? Ahol nincs probléma oda miért generálsz egyet teljesen feleslegesen?

A hiba benned van.


Ő szeret, veled akar lenni. Akkor miért nevezed hazugnak, hogy megkérdőjelezed azt, amit mond?

2018. okt. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Keress fel egy pszichologust. Viccen kívül. Valami fejben nincs rendben nálad, lehet ez egyszerű önbizalom-hiany is, de talán sikerül kiderizeni az okát, és helyre tenni a dolgokat.

A párodat tényleg ne zaklasd ezzel, baromi idegesítő és kiábrándító tud lenni, ha ok nélkül állandóan bizonygatni kell. Ezzel fogod "elkergetni" magadtól.

2018. okt. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van, köszönöm
2018. okt. 15. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!