Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira lehetetlen kérés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira lehetetlen kérés, hogy az autómban ne gyújtson rá?

Figyelt kérdés

Egy hete megismertem egy lányt. Én nem dohányzom, az autóm is füstmentes övezet, még ha nyitott (kabrió) is. A lány sajnos szinte láncdohányos, de ezt elfogadtam, szerencsére a szájhigiénia is jó nála, alig érezhető. Pl csóknál.


Viszont nem esett jól, hogy első randin beül mellém és ohne zsineg rágyújt, kérdés nélkül. És amikor mondtam neki, hogy ne tegye, akkor azt mondta, hogy mit vagyok úgy oda, ez az én bajom, mert ő cigizik és nem tud lemondani róla. Én amúgy csak azt kértem hogy a kocsiban ne tegye.


És egy érdekes párbeszédünk is volt viberen:


"##JÓMAGAM##

Ennyire sok dohányzás nem jó. Nagyon nem.

Neked sem. Egészségtelen. Költséges.



***a lány ***

28 éves vagyok 14 éve cigizek nem tudok lemondani probältam mär sirok érte ha nincs

Veszekszek feszült vagyok

És ha valaki szeret elfogad igY



##JÓMAGAM##

Nem azt mondom hogy szokj le. Elfogadlak.

Jót akarok neked. Csökkentést javaslok. Apránként.



***a lány ***

Akkor jo


##JÓMAGAM##

Engem nem zavar ha szívod. Csak a kocsiba ne. Te azt fogadd el hogy a kocsi nekem "szent". Annyit takaritottam szagtalanitottam. Gondolom ebben megértést kapok, majd többször megallunk legfeljebb.

Nem akarlak megvaltoztatni

Elfogadlak.


***a lány ***

A kocsibol a füst ki szäl és nem érzödik a szag olyan mint ha ki szälnék. Mivel lehajtva van a teteje

Megérteném ha felhajtva lene te kötözköc most a barätnöm is azt mondja

Na mindegy akor

Te tudod



##JÓMAGAM##

???????

Most ez komoly? Kötözködöm? Mert kérek valamit? Ha hiszed ha nem a bőrülések is beveszik, nem hazudok.

De inkább velem beszéld meg ne a barátnőddel.



***a lány ***

Most én vagyok a fontosabb szämodra a tulajdonsägaimal stb.:fontosabb vagy az autod

Ha én jelentéktelen vagyok mond meg a cigi nekem olyan mint neked az étel



##JÓMAGAM##

Jesszus. Mi lesz itt ha a kapcsolat elején ilyenbe futok?. Azt már látom hogy én nem vagyok fontos. Nem tiszteled amit kérek.



***a lány ***

De fontos vagy és bärmit mondanäl és kérnél elfogadom csak te olyat kéesz most Ami lehetetlen

Akor


##JÓMAGAM##

Buszsofőrök mit szólnak? :D


***a lány ***

A kocsid ne hasznäljuk



##JÓMAGAM##

Ha busszal metróval megyunk ott sem lehet.


***a lány ***

Te mäs vagy szämomra szeretlek nem egy busz söför

Nekük nem kelel fogadniuk

Velük eszem ägäba nincs se järni se fökép lakni

Te neked enyit érek mint a metrosoknak és a buszosoknak szép

Te férfi vagy és én nö neked kellene allkalmaszkodni jobban és a kedvembe järni én vagyok a gyengébik fél


##JÓMAGAM##

Egy párkapcsolat alapja az erőszakosságmentes kölcsönös tisztelet. Figyelem. Elfogadás. Tisztelni a másik tulajdonát, stb. A buszt arra hoztam fel hogy önfegyelemmel kell lenni. Ott sem lehet rágyújtani.

És mondom. Nem azt kérem hogy leszokj. Csak azt hogy a kocsit kiméljük meg. Olyan lehetetlen kérés lenne?


***a lány ***

Nem érzel semit iräntam mi

Hät jo

Tudhatam volna (


##JÓMAGAM##

Ha nem éreznék semmit, akkor egyszerűen lelépnék elhiheted. Pont ez az, hogy érzek.

És Te? Elfogadsz feltétel nélkül, vagy csak akkor ha idomulok? Feltételekhez kötöd, vagy Te is hajlandó vagy értem dolgokra? Egyoldalú vagy kölcsönös? Azt azért nem hiszem el, hogy ilyen apró dolgokat ne lehessen megbeszélni...


***a lány ***

Szeretlek mär és fäj hogy ilyen vagy én befogatalak a szivembe és hiänyzol te egy szar bagon és az autodal fogizol

Az érzések fontosabbak azt nem lehet meg väsärolni

Azért se a metro se a buszon se a közertbe nem lehrt sort ällni"



Ez azért erős kételyeket támaszt bennem vele kapcsolatban. Hogy hogy lehet az, hogy ennyire valaki képtelen kicsit is alkalmazkodni, amikor amúgy meg semmiben nem korlátozom.


Ez olyan, hogy benyelni sok, szakító oknak kevés.



2015. aug. 14. 18:21
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
98%

Figyelj. Elmondom mi az ami leszűrhető a csevelyből:

- normális vagy

- rendszerető

- a "nőd" egy iskolázatlan paraszt

Annyira buta cselédet szedtél össze, hogy az már fáj. Az ilyenek engem annyira idegesítenek, nem értem mások hogyan tűrik meg ezeket. Komolyan ez olyan, mintha azt akarná neked megmagyarázni, hogy a szar az nem szar, hanem krumplis tészta. A helyesírásról nem beszélek inkább.

Mint férfi, a férfinak mondom: gyorsan szabadulj meg ettől az idegesítő p***ától.

2015. aug. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak az nem tiszta miért állsz le egy ilyen nővel. Az irasaitokbol látni mekkora az intelligencia beli különbség. Amúgy simán ldhet szakító ok a tiszteletlenseg. A te kicsid és nem az övé.
2015. aug. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
*kocsid
2015. aug. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mit szeretsz benne. Gondolom te igen. De most őszintén, egy picivel jobb nem akadt?

Ez a nő az érzelmeket fogja ellened használni ha nem úgy lesz ahogy ő fütyül! Kb te fogadd el úgy ahogy van, mert azt jelentené az, hogy szereted. Ő pedig, hát ő pedig a nő!

Mert ugye te vagy az erősebbik nem és neked kell hozzá csiszolódnod. (Ez is egy érdekes kijelentés volt tőle)

Ez a nő szerintem el fogja várni hogy segget nyalj, már ne haragudj. Találsz te értelmesebbet is!

Azt ne feledd, minél hamarabb szakítasz, annál könnyebb lesz majd elfelejtened.

2015. aug. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
78%

Nőként mondom, hogy még most hagyd ott, de nagyon sürgősen, ezt a nőnemű lényt!!!!! Ez egy buta lotyó.

29N

2015. aug. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
64%

5. vagyok

inkább talizz velem, ha normális csajt akarsz :P :D lovam van, tudom milyen, mikor nem veszik figyelembe a kérésemet...

2015. aug. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:

XDDD

Inkább hagyd a francba, elég gyerekes felfogása van, a helyesírásáról nem is beszélve. Valahol leragadt tinikorában.

2015. aug. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Hát, valószínű, hogy ezt a nőt nem az intelligenciájáért szereted. Mondjuk én biztos nem jönnék össze egy ilyen nővel, de mindegy.
2015. aug. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

"Te férfi vagy és én nö neked kellene allkalmaszkodni jobban és a kedvembe järni én vagyok a gyengébik fél"

Én itt tiltottam volna. És számára lehetetlen kérdés igen mert, ha nem vennéd észre, nagy ívben szarik a fejedre és a kéréseidre. Ebben a kapcsolatban csak az lehetne amit ő mond mert, ha ellenszegülsz neki akkor úgysem győzöd meg ész érvekkel és kompromisszumra is kénytelen.

2015. aug. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

1# csatlakozom

annyira fáj ez az iromány, hogy ezt ki kell heverjem..!

Ez a csaj 10/1es, nem tudom hol ismerkedtél meg vele kérdező,de annyira kíváncsi vagyok, hogy mi az ,ami megfogott benne! Legalább azt mondd, hogy nagyon szép Vagy nagyon gazdag.

2015. aug. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!