Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ezekkel a nőkkel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezekkel a nőkkel?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm,aki totál önbizalomhiányos, nem képes önálló döntéseket hozni de ha mégis, az katasztrófa. Igazából csak sajnálatból vagyok vele együtt.


Van egy másik nő akibe sokáig szerelmes voltam és ez még mindig nem múlt el.

De nem vagyok biztos abban hogy ő mit érez.


És emellé megismertem a húgom egyik barátnőjét,aki nagyon kedves, aranyos,de túl őszinte és mintha belém látna.

Én nem nagyon tudom mit érzek iránta,hogy csak szeretetet vagy többet de jól érezzük magunkat együtt.Jó lenne vele szexelni de ő nem az a fajta aki egyéjszakás kalandokat akar.


Mitévő legyek?


2018. okt. 17. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Harmadik. Legrosszabb esetben is sokat fogsz tőle tanulni.
2018. okt. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Helytelen a kérdés. Csak egy nő van, akivel kezdened kell valamit, a többit pedig parkolópályára kell tenni. Mélyedj el magadban, és döntsd el, ki áll a szívedhez a legközelebb. Vagy te is arra vagy kíváncsi, lehet-e szerelmes az ember egyszerre több illetőbe is? :D
2018. okt. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Nem kell ez a melodráma. A kérdés alapján bőven tini korosztály vagy. Szédítsd és cuccold mind a hármat amíg le nem buksz. Aztán viseld férfi módjára a rinyát, igyál annyi sört amíg a hiszti át nem megy egy sima környezeti zajba. Aztán ketess egy negyediket. Mindenkinek lesz a történetben tanulság.
2018. okt. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3-s, nagyon tévedsz.Te viszont alpári vagy.
2018. okt. 17. 23:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is húzd meg mindet, vagy ha nem megy akkor kettőt.
2018. okt. 18. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A legfontosabb szerintem, hogy szakíts az elsővel.
2018. okt. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1. szakíts


2. mondd el mit érzel neki


3. tartsd (egyelőre) barátzónában

2018. okt. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Így lesz, köszönöm.
2018. okt. 18. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!