Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a rossz nyavalya van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a rossz nyavalya van ezekkel az ütődött felszínes nőkkel, hogy minden apró hibát sérelmeznek egy pasi?

Figyelt kérdés
Neten ismerkedek, van képcsere. Majd webcamozunk. Ugye a képeken oldalról nem látszik az orrom, nem kicsi, elég nagy. Aztán webcam után közli (3 lány már), hogy nem jövök be neki, mert az arcom rendben van, de nagy az orrom és nem tudna rám férfiként tekinteni. Az agyamat eldobom. Nekem, ha van egy lány és szimpi az arca, ha nagy az orra, nekem ez még vonzóbbá teszi a nőt. Nem értem, megkergültek. Egy férfinek igenis legyen már nagy orra (nem olyan nagy mint Gyurcsány Ferencnek, tehát nem is értem, ha egy kicsit is nagy, az már baj a lányoknál). Förtelem.
2014. febr. 18. 20:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Ha ezt a kommentet látná a Feri! :D:D:D Nem kapnál ingyen ebédet szavazáskor! :D

Hm, szerintem idióta nőket fogtál ki. Értelmes, kedves nőkkel ismerkedj, ja és nem hátrány, ha közlöd az elején ezt az apró szépséghibát. Pl képpel is.

2014. febr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
ide azért kéne kérdéseket irni, ha valami gondod van akkor segithessünk... nem azért van az oldal hogy kipanaszkodd magam,senkit nem érdekel
2014. febr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
:DD hát de neten mit vársz :D tudod milyen lányok ismerkednek neten? leginkább retkek :D
2014. febr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
magad*
2014. febr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
27%
Sajnos minden nő ilyen. Felszínesek, csak a külső számít nekik, és az egekben vannak az igényeik. Még a csúnya lányok is jóképű pasiról ábrándoznak.
2014. febr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
valaki ideges:D
2014. febr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Csúnya lány ábrándozhat, de ne kapjon olyan pasit, mert akkor felborul az egyensúly és kihal az emberiség, ha csak a helyes férfiak szaporodhatnak. Nagy baj lenne.
2014. febr. 18. 20:14
 8/23 anonim ***** válasza:
70%

Ja szal nekem akkor is kötelességem összejönni egy férfival, ha taszít rajta valami azért, hogy elmondhassam, hogy engem nem érdekelnek a külsőségek? Közbe meg nem szivesen nézek rá/érek hozzá/ fekszem le vele...

Érdekes nézeteid vannak...

2014. febr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
En neten ismertem meg a pàrom.A képei amik fent voltak a tàrskeresön régebbi fotok voltak,ott jobban nézett ki,mikor meglàttam meglepödtem,nem is hasonlitott joformàn a pasira a képeken,és alacsonyabb is volt mint amit mondott :) De annyira megfogott a kisugàrzàsa és a kedvessége,nem tudtam neki ellenàllni :) Senki sem tökéletes,én igy szeretem ahogy van :)
2014. febr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

Azért koptatnak, mert nem tetszel nekik. Legyen az egy nagyobb orr, elálló fül, vagy mit tudom én. Ha valami nem tetszik neked egy csajon, te se jössz vele össze. Lehet hogy egy nagyobb orr nem zavarna, de más pl igen. Szóval ne álszenteskedj már...


"Csúnya lány ábrándozhat, de ne kapjon olyan pasit, mert akkor felborul az egyensúly és kihal az emberiség, ha csak a helyes férfiak szaporodhatnak. Nagy baj lenne."


Én speciel szerintem csúnya vagyok, mégis jó pasi a férjem. Legalábbis szerintem helyes, és jó pár nő ismerősöm szerint is az. Fáj mi? Egyébként mi is társkeresőn ismerkedtünk meg:)

2014. febr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!