Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma olvastam ezen az oldalon....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma olvastam ezen az oldalon. Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

"Amiket írtál, azok az alfahímséget mutatják a nőnek, és anő ösztönösen alfahímet akar. Ezt eljátszani az állatoknál is alap, gondolj csak a pávákra, amik a bazi faroktollazatukkal játsszák el a nősténynek az alfahímet, pedig az a tollazwt csak hátrányt jelent.



Ennek megfelelői az embereknél a páwa-k, és a német autó kulcsát pörgető Kokszos Károj-ok, meg a hejjehujja kihaénnem arcok."



"Pedig faék egyszerű a párkeresés. Minden az értékről szól. Azért kell tetetned az alfahímet, a magabiztosságot és elrejteni a gyengeségeidet, mert nincsenek valódi értékeid még. A nőknek a puszta külsejük és fiatalságuk adja az értékük 90%-át, a férfiaknak pedig az amit letesznek az asztalra, amit önerőből teremtenek meg az életük során, és ami formálja a személyiségüket és magabiztossá teszi őket. Persze a külső is számít, de sokkal kevésbé mint a nőknél. A jó hír az, hogy egy értékes férfit fel lehet "építeni", férfivá fel kell nőni, míg nőnek születni kell. Ezért van az, hogy a férfiak a 30-as éveikben lesznek általában értékesebbek és kelendőbbek, míg a nők már kamasz koruktól egészen az öregedés első jeleinek megjelenéséig. Hogy ez mikor van, az persze egyénfüggő."


Csak szerintem ritka ostoba mind a kettő ember?


2018. okt. 18. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez képest bölcs, amit facen olvastam.

Ha csak a kocsiddal tudod felkelteni egy nő figyelmét, akkor megbuktál, mint férfi. Ha csak a testeddel tudod felkelteni egy férfi figyelmét, akkor megbuktál, mint nő.

2018. okt. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha valakit csak a külsőségek motiválnak, annak valóban ennyi lehet a recept a párkeresésben, amennyit ezek a megfogalmazások leírnak. Van is ilyen bőven, ferfi és női oldalon is.


Mi erre azt szoktuk mondani a kedvesemmel, hogy akinek túl nagy, drága autója van, annak biztosan kicsi a p@cse, és ezzel kompenzálja. 😉

A szépség meg múlandó dolog, ellenben a női báj, az nem. És utóbbiba szeret bele a pasi, az előbbit meg legfeljebb jól esik neki d@gni...

Aki valaha volt már szerelmes az életében, volt már olyan párkapcsolata, aki mellett minden szebb, jobb, valahogy egyszerűbb, aki pótolhatatlan, és minden pillanatban hiányzik, amikor nincs mellette, az tudja, hogy ez a sok külsőségről szóló duma egy kalap marhaság.

2018. okt. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!