Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell kezelni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell kezelni egy olyan "kiscsajt" aki azon pattog, hogy 27 éves koromig "nem kellett dolgoznom", mert a szüleim pénzeltek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy valóban 27 éves vagyok, és még csak most kezdtem el dolgozni, eddig mérnök infós diplomát szereztem, meg régebben volt egy kis kicsúszás is az életemben. De még mérnök infó mellett is rengeteg online kurzust elvégeztem programozás technológiákkal kapcsolatban, és most nettó 700 ezer forint fizetéssel vettek fel, úgy hogy sosem voltam "junior" fejlesztő, már egyből rendes developer pozícióba is felvettek, olyan tudásom van.

Erre meg egy 21 éves kiscsaj aki már félig meddig a barátnőm, - egy ilyen 180 centis modell csaj, megvolt már párszor de mivel szép ezért hosszú távra is kéne, - pattog nekem, hogy nekem milyen könnyű volt, hogy a szüleim pénzeltek és tanulhattam, meg hogy én nem dolgoztam soha, én nem tudom milyen az hogy napi 12 órát dolgozni, neki most is mennie kell 4 hónapra Ausztriába idénymunkára szobalánynak valami hotelbe és blablala, igazából hiszti.

Hogyan kezeljek egy ilyen hisztit, egy ilyen beszólást, úgymond alfa férfi módjára?


2018. okt. 19. 13:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

> Hogyan kezeljek egy ilyen hisztit, egy ilyen beszólást, úgymond alfa férfi módjára?


Egészen eddig tök legit volt a történet, lol

2018. okt. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%
Ha nem akarod hallgatni, ne hallgasd. Alfa módjára nem fogod tudni kezelni, mert nem vagy az.
2018. okt. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
29%

"Hogyan kezeljek egy ilyen hisztit, egy ilyen beszólást, úgymond alfa férfi módjára?"


Kiröhögöd és ott hagyod!

2018. okt. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%

" megvolt már párszor de mivel szép ezért hosszú távra is kéne"

És te akarod alfa férfi módra kezelni a hisztit?!

Ez nem hiszti. Nyilván aki "szegényebb családból való" kénytelen 12 órát dolgozni. Biztos vagyok benne ha őt is tudnák támogatni a szülei nem "hisztizne". Arról nyilván nem tehettek, hogy más anyagi hátteretek van. De szerintem ez a csaj, akiről írsz egy talpra esett lány, aki a jég hátán is megélne. Téged nem ismerlek...biztos iskolázott vagy de hogy nem alfa férfi az is tuti! :)

2018. okt. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
44%
* tartod
2018. okt. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%

"egy ilyen 180 centis modell csaj, megvolt már párszor de mivel szép ezért hosszú távra is kéne"


Lol

2018. okt. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Nagyvonalúan kisegíted pár millával.
2018. okt. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

"mivel szép ezért hosszú távra is kéne"

Na ebből látszik hogy csak kirakat nőre van szükséged, aki kefél veled de nem vágysz egy igazi asszonyra...

Akkor meg nem mindegy mit gondol?

2018. okt. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
13%

"Gyere, beiratlak mesterképzésre." menne a hápogás.

32/f

2018. okt. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
98%
Nem ájult el a 700 ezres fizudtól? Pedig a nőket csak a pénz érdekli, nem igaz? Érdekes...
2018. okt. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!