Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az élettársam szerint dolgozno...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az élettársam szerint dolgoznom kellene de mégis hogyan?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok..most költöztünk össze..kettes érettségim van azt is 6 év alatt végeztem el és pótérettségiztem is..van egy okj-m szintén kegyelem kettes..nyelveket nem beszélek gimibe minden évben pótvizsgáztam angolból...fizikai munkát nem végezhetek, mert gerincferdülésem van és egyéb betegségeim ami miatt nem emelhetek..egyszer próbáltam berántani egy kapát az lett hogy eltört a csuklóm és 6 hétig gipszben volt....most állást keresek de mindenhonnan elküldenek...eddig semmit nem dolgoztam..szüleim fizetik az egészségügyi hozzájárulásom. Vajon mi a megoldás?
2015. jún. 12. 12:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Gerincferdülés kb népbetegség. Hagyd abba a kifogásokat és keress munkát. Tipikus munkakerülő vagy és látják rajtad már az interjún, ezért küldenek el. Változtatnod kell.


Szerény véleményem szerint, ha így folytatod kirak az élettársad is, ugyanis egy életképtelen emberrel nincs mit tenni.

2015. jún. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Itt az eredménye annak, aki lusta volt tanulni. Ha használtad volna az eszedet, akkor komolyra vihetted volna.


Keress olyan munkákat, amihez nem kell semmilyen fizikai és szellemi képesség. Pl. a különböző őri melók nem megerőltetőek és fizikai munkát se követelnek nagyon. Végezz el egy ilyen tanfolyamot pl. Ha érdekel. Nem megerőltető, monoton, sokat kell melózni, és sajnos, ahogy ebben az országban lenni szokás, ezt se fizetik meg túl jól.

Milyen okj-sod van?

2015. jún. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de mit csináltál eddigi életedben? Ültél és fotoszintetizáltál? Egy érettségit még 0 tanulással is meg lehet írni négyesre.
2015. jún. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Lehet a gerincferdülés népbetegség de a májbetegség nem..jóindulatú májrákom van amivel nem emelhetek, mert különben bevérezhet a májam...ezenfelül 45 kg vagyok és 165 cm...szóval fizikai munka kizárva..a csuklóm is deformált a törés óta. Mennék én irodába is dolgozni..vagy hivatalba ügyintézőnek..mert elég gáz a helyzetem nem beszélve, hogy a barátnőm diplomás.
2015. jún. 12. 12:37
 5/15 anonim ***** válasza:
36%
Gerincferdülès miatt. XD aha...
2015. jún. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%

És ha majd meghalnak a szüleid, akkor mit fogsz csinálni? Hogy akarod eltartani magad?

Nem is értem komolyan, egy ilyen semmittevőnek hogy van párja- srácok, itt az élő példa, hogy ti is tudtok barátnőt szerezni, ha neki sikerült.

2015. jún. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Bakker, te vagy a férfi?

Férfi, férfi a francot.

Kérek, ne szaporodj...

2015. jún. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ráadásul nem elég hogy barátnőm diplomás de még magasabb is nálam olyan 7 cm-rel...és elég kapós, mivel hosszú szőke hajú kék szemű és több felsőfokú nyelvvizsgája van :-) De hiába én vagyok a párja és nem sokára megkérem a kezét is :-)
2015. jún. 12. 12:46
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Oszd már meg velünk, hogy sikerült ilyen nőt kifognod, ha ilyen szerencsétlen vagy. Taníts Mester!
2015. jún. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A HÉT KAMUKÉRDÉSÉT OLVASHATTUK :D

Címe: Álmodik a nyomor xD

2015. jún. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!