Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki ha rá írok az ex barátomra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha rá írok az ex barátomra?

Figyelt kérdés
A volt barátommal fél éve nem vagyunk már együtt, akkor azt éreztem hogy nem szeretem de ma már rájöttem hogy hiba volt hogy dobtam a 2 éves kapcsolatom. Mikor szakítottam úgy érezem hogy már meguntam. Rá egy hónapra lefeküdtem egy fiúval amiről ő tudomást szerzett. Nagyon szégyenlem magam, de nem tudom a volt barátomat elfelejteni, minden nap látom. Rá szeretnék írni de nem merek, meg megalázkodni sem nagyon akarok. Mit tegyek??

2018. okt. 20. 18:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%

Mi lenne a megalázkodás abban, hogy ráírsz? Meséld már el.

32/f

2018. okt. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom, félek hogy lejáratna nagyon a közös ismerősök között.
2018. okt. 20. 19:20
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmi értelme ráírnod. Ha jól működött volna a kapcsolat, akkor nem lett volna vége. Ráadásul te szakítottál vele, nem ő veled. "... hogy már meguntam."

Még a múltban élsz, nem tetted túl magad rajta, ezért akarsz ráírni.

De figy, ha ő akart volna valamit tőled, rég keresett volna. Azonban mivel úgy van vele, hogy te szakítottál, ezért inkább ő túl van már rajtad szerintem.


Lépj túl a múlton és kezdj új életet.

2018. okt. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Vállalnod kell, hogy megalázó lehet esetleg. Írj neki.
2018. okt. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%

Végkimeneteltől függetlenül mondanál neki olyat, hogy "Megbántottalak, úgy gondolom, hogy hibáztam, sajnálom.". Vagy ilyesmire nem is gondoltál, mert ez volna az a bizonyos megalázó rész? Esetleg az, hogy te folytatni szeretnéd, ő meg nem? Egyik sem megalázó.

32/f

2018. okt. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ezt sosem értettem, ha egy ember szeret valakit, oké szakítottak, de hogy képes lefeküdni mással a gyász időszakában? Aki szeret valakit, az ilyet tesz? Lehet magyarázkodni, hogy vigasz kellett, búfelejtés (akkor még minimálisan érthető lenne, ha a férfi szakít a nővel, de most te dobta őt) , meg más egyéb, de ez inkább a széklet cukrozásával ér fel. Ugyanaz marad.
2018. okt. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
Dobtad, dughassál mással, most meg még is csak vele lenne jó dugni? Kérdezzél rá, akar e veled dugni.
2018. okt. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Írj neki nyugodtan.

A kérdés, hogy ő szeret-e még téged.

Egyébként én személy szerint örülnék egy olyan lánynak aki ilyen értelemben képes megalázkodni és próbálna visszajönni.

2018. okt. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem azért szakítottam hogy mással dughassak!!! Egyáltalán nem terveztem!
2018. okt. 20. 20:30
 10/18 anonim ***** válasza:

De fel fogod ugye, hogy ez nem vet jó fényt rád?

32/f

2018. okt. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!