Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puding1999 kérdése:

Mit tegyek ha a baratom feltekeny a legjobb baratomra (Fiu barat)?

Figyelt kérdés
Ismerem a legjobb fiu baratom legalabb 4 eve vagy tobb nagyon joba vagyunk es mind2onknek van valakink nekem 6honapja neki lassan 1 eve.A baratnojevel is nagyon joba vagyunk o nyugodt fajta nem szol semmit elvagyunk, viszont az en baratom kisse feltekeny ra mert soat logok vele es beszelek vele/veluk.Nemtudom ez hogy jutott eszebe hogy feltekeny legyen kozbe elmagyaraztam neki mindent sot meg az eletemrol is meseltem neki hogy tudjon mindent rolam de igysem tulsagosan bizik ebben az egesz baratsag dologban mert azthiszi hogy bele fogok szeretni es egyszercsak elhagyom majd .Mit tehetnek ?

#Fiubarat/Parkapcsolat/Nehezsegek
2018. máj. 15. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
hát meg tudom őt érteni. sztem engedjétek el egymást.
2018. máj. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 iamaveryniceguy ***** válasza:

2 féle ember van.

Aki hisz a férfi-női barátságban és aki nem.


Olyat keress, aki hisz benne.

2018. máj. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Irigyellek. Milyen szép időszak volt, amikor még elhittem, hogy a másik srác csak barátként tekint rám... aztán persze jött a keserű csalódás. Szó nem volt barátságról. Meg akart fektetni, pedig neki is volt barátnője és nekem is barátom. Szerencsére időben kiszálltam. Valószínűleg azért féltékeny a barátod, mert nem olyan naiv, mint Te, és látja, amit lát.
2018. máj. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hat ha mar4 eve baratok vagyunk es jol ismerem mar hogy akarna megfektetni , jobban birom mint a sajat batyamat .
2018. máj. 15. 20:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Talán a fejébe látsz? Velem 6 évig szórakozott a srác. Mennyit fecsegsz a haveroddal a barátoddal töltött idő rovására?
2018. máj. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
probalkozom megoldani a problemam mert nemakarom oket elvesziteni .
2018. máj. 15. 22:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a barátod továbbra is féltékenykedik, csak idő kérdése, hogy tényleg beleszeress a másik fiúba. Nagyon egyszerű a képlet: a barátod mellett feszkó van, el akar szakítani egy fontos személytől. A haverod mellett lazaság és jókedv van. Ráadásul tudod jól, hogy nem igazán kéne. Hát ha még titokban is kell tartanod a találkozókat, és Te mégis kitartasz a haverod mellett, borítékolható, hogy összejöttök. Mert nem szabad. Mert izgalmas. Nem is biztos, hogy a haverodba szeretsz majd bele. Sokkal inkább a helyzetbe. A barátod kezelhetné kicsit okosabban a helyzetet. Ha nem féltékenykedik, és mellette is nyugalom és vidámság van, akkor nem akarsz majd a haverhoz menekülni némi megértésért. Amit Te tehetsz: ha a barátoddal vagy, ne fecsegj a haverral. Gondolj csak bele, neked jó érzés lenne, ha más lánnyal szórakozna a barátod ahelyett, hogy veled foglalkozna? Esetleg beszélgess a barátoddal, miért nem bízik benned. Miért gondolja, hogy nem elég jó neked.
2018. máj. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem beszelek vele mikor a baratommal vagyok , szoba se hozom se semmi mert nemszereti tudom . Nemvagyok olyan aki szereti az ilyen jatekokat hogy egy ideig egy aztan meguntam megyek tovabb es keresek mast . Szeretnem megtartani a szeretteim nem elszakadni toluk csak igy nemigazan tudok csinalni sokmindent . Lehet ha talalkoznanak akkor leulnenk egyutt beszelni vagy passz gondolkoztam mar ilyeneken de nemtudom.
2018. máj. 16. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!