Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan létezik, hogy Én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan létezik, hogy Én nem vagyok túl a párom ex barátnőjén? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem hogy már együtt vagyunk a párommal lassan 6 éve, és körülbelül egy éve volt egy olyan nehezebb időszak amikor úgy láttuk jónak mind a ketten hogy folytassuk külön. Ez a külön lét tartott kb 6 hétig. Ő ezalatt az idő alatt megismerkedett egy lánnyal. Nem mondanám hogy együtt voltak csak egymáshoz jártak :D én is ugyan úgy ismerkedtem stb. De náluk ez komolyabb volt már tervezgettek stb. De egyszer utánna amikor találkoztam a sráccal aki ugye most a párom akkor bevallotta hogy hülyeség volt szakítani és hiába a másik lánnyal van, így is meg úgyis, csak rám tud gondolni. Na de nem is ez a lényeg már át beszéltünk azóta mindent. Csak az van hogy engem nagyon zavar a nő. Ha be is megy a párom abba az üzletbe ahol ő dolgozik azonnal ideges leszek. Most meg lehet hogy egymás mellett fogunk lakni egy társas házban. Na és ebből arra vagyok kíváncsi hogy létezik olyan hogy én nem vagyok túl a párom exén? Vagy lehetne ez ellen tenni valamit? Vagy ez csak fejben dől el?

2018. okt. 21. 17:01
 1/2 A kérdező kommentje:
Nemtudom hogy miből gondolod azt hogy kamuzok :D ha egyszer segítséget kérek akkor miért is hazudnák, ez így érthetetlen :) az ő lelkébe semmit nem láttam mert ő is bevalotta hogy egy hiba volt a másik lány és egyáltalán nem érdekli és ha teheti inkább kerüli. Abban lehet igazad van hogy csak én ítélem meg veszélyesnek mivel nem hogy megint el veszi tőlem. De azért köszönöm szépen az értelmes válaszodat :)
2018. okt. 21. 17:42
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kéne hogy foglalkozz egyikkel sem ìgy megszünne az agyalás is!
2018. okt. 23. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!