Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezik olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan, hogy a szakítás utáni felmelegítés után javul meg egy amúgy rossz párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Barátnőmről van szó. Hónapokig győzködtem, hogy szakítson a pasijával (aki állandóan kutatott a telefonjában, milliószor megvádolta, hogy megcsalta, nem engedte ki a konyhába a telefonjával mert biztos pasival beszél stb...) aztán végül kidobta, mert elhordta minden k*rvának ok nélkül. Külön voltak 2 hetet, a pasi nem akarta elfogadni a dolgot mert neki fel se tűnt, hogy barátnőm rosszul érzi magát a kapcsolatban (sokszor szex közben is sírt a megaláztatástól, meg gyakorlatilag minden nap, rengetegszer hívott fel sírva...) Végül amikor az utolsó dolgait vitte volna el kibékültek, visszaköltözött hozzá a srác és azóta ÁLLÍTÓLAG minden rendben, nincs telefonban kutatás, se féltékenykedés... Én ezt nem tudom elképzelni, ilyen létezik? Vagy elnyomja magában a féltékenységet, hogy ne történjen meg megint?
2018. szept. 23. 02:27
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

Na azt nem tudom,hogy a barátnőd mennyire lehet boldog ezek után, hiszen úgy látom itt masról is volt szó nem csak a féltekenységről.

De a kérdésedre azt tudom írni, hogy én is egy féltékeny, elmebeteg voltam és teljesen raakaszkodtam a páromra. Azt hittem bármit megtehetek nem fog elhagyni. Egy éven keresztül ő volt aki konyorogott a kapcsolatunkert. Nem valtoztattam. Elveszitettem. Most jöttem rá, hogy mi az igazán nagy probléma és biztos vagyok benne, hogy ha kapnék megegy esélyt soha nem követnem el azokat a hibákat, mert ebből a szemszögből teljesen máshogy látom a helyzetet.

2018. szept. 23. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Tulajdonképp az egész viselkedése a féltékenységre vezethető vissza (telefonban kutatás, gyanusíthatás)

Elvileg boldog amúgy, vagyis ma írta, hogy nincs oka panaszra, minden rendben -ráadásul én vagyok a szemét, hogy szkeptikus vagyok.

Na ez a pasi is pont ezt csinálta: azt hitte, hogy bármit megtehet, nem fogja elhagyni soha a barátnőm. Mindig kérdezgette is, hogy ugye nem szakítanál, meg hasonlók, közben meg folyamatosan megalázta egy éven át...

Tehát te is most, utólag jöttél rá, hogy meg kellett volna becsülnöd és már mindent máshogy csinálnál? Hát, elvileg itt is ez történt. De amikor benne voltál, miért nem tűnt fel, hogy nem oké valami?

2018. szept. 23. 02:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Létezik, de nem ajánlom. Lépj tovabb.
2018. szept. 23. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vagyis lépjen tovább.
2018. szept. 23. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Létezik... de nem biztos, hogy Beled ennyire bele kellene folyni... a barátnőd élete... ha nekibez kell, akkor csak anyot tehetsz, hogy mellette állsz, de ne próbálkozz semmiféle rábeszéléssel.
2018. szept. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Neked ennyire bele kellene folyni*
2018. szept. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Létezik, ha megijedt, hogy elveszti az illetőt, egy darabig megtudja magát az ember erőszakolni, uralkodni magán, de pár év, és újra ugyan ott fognak tartani, ahol korábban, mert egy ember nem tud kibújni a bőréből, ha nem Isten áll mellette. A féltékenység egy elég ramaty démon.. az nem könnyen hagyja el az embert, ha már belé telepedett.
2018. szept. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A bántalmazó kapcsolatnak ciklusai vannak. Most épp a békülős fázisban vannak. De nem valószínű, hogy tartós lesz a változás, hiszen a srácnak nincs semmi oka megváltozni.
2018. szept. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én anno mondtam neki, hogy többet nem fogok beszélni vele, ha kibékül ezzel a s**gfejjel. Egy éven át hallgattam, hogy mindig sír és szenved, többet nem kértem volna belőle. Ráadásul a gyerek engem is el akart marni mellőle alapból is, mert anno írtam rá valamit, amibe beleolvasott míg barátnőm fürdött... Hát, nem is beszélünk azóta sokat, tegnap rámírt valamiért és akkor már rákérdeztem, hogy mi a helyzet, azt írta, nincs oka panaszra. Mondtam ámen...
2018. szept. 23. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!