Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitott velem, most meg ujra keres. Mi a banatot tegyek?

Figyelt kérdés
Napra pontosan, hogy egy honapja szakitott velem a baratnom. Megbantottam sok kis aprosaggal, aztan elkuldtem egyszer eleg csunya szavakkal es azzal tettem fel az ire a pontot.. O elakart felejteni es kapora jott neki egy masik csavo, de ma ram irt es veletlenul ossze is futottunk de ott nem beszeltunk semmit, csak utanna facebookon.. kiderult, hogy nem tud elfelejteni es nyilvan en sem tudtam ot.. nekem sajnos volt mar egy ilyen baratnom, akivel ujra osszejottunk es csak megrosszabb lett.. nyilvan ha olyan lehetne minden mint az egyutt toltott masfel evbe akkor boldog lennek, de attol tartok mar sehogy sem lenne jo.. elfelejteni nemtudom, de azt se hiszem, hogy ez mukodhetne.. nagyon tanacstalan vagyok, mint ahogy egy honapja vegig, de most van eselyem okosnak lenni..

2018. okt. 23. 00:36
 1/8 anonim ***** válasza:
8%

A kifejezés amit keresel, a "pump&dump".

32/f

2018. okt. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hált vele a másik srác? Amennyiben eldurrant a hölgyben, már nem akarnék semmit tőle. Beszélgessetek, adjatok időt magatoknak!
2018. okt. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed,te tudod hogy megtudod e bocsátani.Egy hónap talán nem a világvége,bár számìt hogy mi volt a másik sráccal...
2018. okt. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tánc ne legyen Zárcsökkentés ?

32/f

2018. okt. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nemtudom lefekudtek e, de az nagyon fajo pont lenne az biztos..
2018. okt. 23. 01:07
 6/8 anonim ***** válasza:

És ha lefeküdtek? Van 10 lúzer, aki csak arra vár, hogy szabad legyen egy lány, máris rástartolnak.

A csaj meg csinálhat akármit, nem tudja őket levakarni.

Próbálj kissé jobban igazodni a barátnődhöz, és ne küld el melegebb éghajlatra.

Lehet, ha látná, hogy szereted, veled maradna, nem?

2018. okt. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem meg a felmelegített kapcsolat nem jó
2018. okt. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pontosan olyan lesz a folytatás, amilyenné Ti ketten teszitek. Nem fog működni a kapcsolat, ez egész biztos. Nektek kettőtöknek kell működtetni
2018. okt. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!