Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félév távkapcsolat után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félév távkapcsolat után szakított a barátom. Van esély újrakezdeni?

Figyelt kérdés
Fél éven át jártunk, majd nekem vizsgaidoszakom volt, nem tudtunk találkozni egy hónapig, és kőzölte hogy elbizonytalanodott, és már nem érzi u.azt.. ‘szakításkor’ végig ölelgetett, csókolóztunk, látszott rajta hogy nem biztos a döntésében. Egy hete történt, azóta nem beszéltünk.. kérdés hogy van esély rá, hogy rájön hogy hibázott?

2018. júl. 7. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Újrakezdeni a semmit? A távkapcsolat nem kapcsolat. Ez is mehet a tini kategóriába.
2018. júl. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%

Vizsgaidőszak ide, vizsgaidőszak oda, de nem igaz, hogy heti egy délutánt nem tudtál volna rá szakítani!


Én párommal 4 és fél évig voltam távkapcsolatban. Ez idő alatt kétszer leállamvizsgáztam és jó pár vizsgaidőszakon voltam túl. Mégis szakítottam rá időt, és jó is volt, mert legalább pihentem.


A távkapcsolatban főleg nagyon fontos az, hogy legalább heti egyszer találkozzatok, mert csak így tartható fent ez a kapcsolatforma.


És még te mondod azt, hogy ő hibázott??? H..lye p..csa.

2018. júl. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ui.: Azt lehagytam, hogy azóta már összeköltöztünk.
2018. júl. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

"A távkapcsolatban főleg nagyon fontos az, hogy legalább heti egyszer találkozzatok," - az a tavkapcsolattol baromi messze all, ha valaki ennyit tud talalkozni :D.


Kerdezo, felesleges. Egy vizsgaidoszakot nem elt tul a kapcsolat. Akkor a valodi nehezsegeket hogy elne tul? Sehogy.

2018. júl. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

#4


Nemcsak azt nevezzük távkapcsolatnak, ahol több ezer km van a két fél között és csak havi vagy félévente tudnak találkozni.


Párom és köztem 200 km volt. Szerinted az nem távolság? Pl. azokhoz viszonyítva akik egy városban laknak? Vagy mondjuk 10 km van közöttük?


Ne legyél már ennyire merev!

2018. júl. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez mitol merevseg? :D En csak ezt tudom tavkapcsolatnak nevezni, ahol valoban azonnal leküzdhetetlen tav van (mert pl. nem tudok repulore ulni, amikor kedvem tartja). 200 km az egy nagy semmi, mar ne is haragudj. 100 km is, 150 is, mivel nem a lovaskocsik koraban elunk. Ha koztunk,csak ennyi lenne, majdnem mindennap egyutt lennenk :D.
2018. júl. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6


Az idétlen smiley-k elárulják a komolytalanságodat és hogy hazudsz. Benne se lennél ilyen kapcsolatban, plusz minden nap talizni? Hogyan? És mikor dolgozol? Vagy a párod mikor dolgozik?

Ember, normális vagy te? Kétlem.


Tudod, azért vagy merev, mert számodra csak és kizárólag a kb 1000 km-től nevezhető valami távkapcsolatnak. Az már véletlenül se, ahol csak 100 km van. Ááá... az ugye lóf..ty.


Na látod, ezért vagy merev, mert behatárolsz magadnak valamit, persze tévesen és nem engedsz belőle.

2018. júl. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kapcsolat a távkapcsolat, volt egy barátom, vele hetente egyszer egy napot tudtunk találkozni, mert külön városban éltünk, hát, egyáltalán nem tudtam komolyan venni.


Egyébként meg, van az a vizsgaidőszak, amikor tényleg nem tudsz találkozni a másikkal. Ha pedig nem bír valaki egy-másfél hónapot ebben az esetben, az húzza le magát.

2018. júl. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7# Jaj. Szmajlival :D. Erre csak ennyit tudok mondani. Ezen a gyakorin mindig uj dolgokat tudok meg magamrol, olyanokrol, akiknek az erveles a szemelyeskedes szintjen letezik csupan. Szmajli.
2018. júl. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezt a szamadatra pontosan behatarolast meg te irogatod mar a masodik valaszodban, en meg sem emlitettem ilyesmit. Na' mindegy. Kerdezo, bocsi az off topikert. A sracot engedd el, jobb lesz neked nelkule :).
2018. júl. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!