Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom fellépett a Skype-r...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom fellépett a Skype-ra, akkor nőzni akar?

Figyelt kérdés
Nem tudom honnan tudja, h van ilyen. folyamatosan az motoszkál a fejemben, h vmelyik nőtől hallotta és ott beszélgetnek. féltékeny vagyok és van rá okom, mert régebben msnen nőzött. Sosem találkozott velük meg semmi komoly de hülyítette őket. És ez nekem rosszul esik, de szerinte én meg állandóan vitázom meg féltékenykedem.
2008. nov. 5. 10:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szokj le róla. Vagy szakíts, inkább legyen hamar vége, minth, lassan legyilkoljátok egymást.
2008. nov. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
A Skype nem ismerkedős oldal, hanem lényegében egy ingyenes, netes telefon. Olyanokkal tudsz rajta beszélgetni, akiket amúgy is ismersz. Elvileg lehetne rajta ismerkedni is, de gyakorlatila az elmúlt 6 év alatt egyetlen ismeretlen sem próbált kapcsolatot teremteni velem. Nem arra használják az emberek, hanem ingyen telefonnak. A nagytöbbség nem is tölti ki rajta az adatlapját, hanem csak e-mailcímmel, jelszóval regisztrál.
2008. nov. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem mindig megtalál valaki olasz vagy török pasi. Aztán valaki megmutatta, hogy hogyan lehet ezeket kiszűrni. Persze egy-két üzenet, partnerfelvétel még így is befut. De még mindig jobb, amikor naponta 5-6 jött.


Skype-on szerintem sem nőzni akar, ott inkább a külföldiek szoktak próbálkozni.

2008. nov. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Előzőnek: beállításoknál van olyan opció, hogy csak azt tud kapcsolatot teremteni veled, aki rajta van a partnerlistádon. Meg persze nem kell adatlapot kitölteni, akkor a kutya sem tudja, fiú vagy, vagy lány, és nem is fognak rádkattintani.
2008. nov. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem sem - az nem erre való, és nem is erre szokták használni.

Viszont neked komolyan el kell gondolkoznod.

Az állandó féltékenység (akár mondod neki, akár nem) - megeszi a kapcsolatot! Vagy azonnal szakíts vele (nem érdekes, hogy megcsal-e, ha te ezt HISZED róla) - vagy felejtsd ezt el és NE LEGYÉL FÉLTÉKENY.


Ha képtelen vagy megbízni benne, akkor azonnal dobd ki. Tisztességtelen lenne vele szemben, ha csak 3 év múlva dobnád ki, amikor már megőrültél a féltékenységtől.

2008. nov. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Szerintem csak egymást bántjátok. Te féltékenykedsz, mert virtuálisan hülyít beetethető nőket (de nem találkozik velük), de lehet, hogy ő meg azért csinálja, mert te meg folyton vitázol és féltékenykedsz, amikor talán okod sincs rá, és neki meg az esik xarul, hogy nem bízol benne (hogy régen volt okod, az nem jelenti azt, hogy most is van!!!).

Szerintem hagyjátok egymást békén, és váljatok külön, aztán majd meglátjátok, jobb-e úgy, vagy hiányzik-e a másik. Ha nem az igazi szerelemben éltek, akkor fölösleges húzni egymás idejét, ha pedig mégis, akkor idővel úgyis visszataláltok egymáshoz.

2008. nov. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Hintalow ***** válasza:
100%

Elmés a kérdés:) A kezembe fogtam egy telefont, vajon szexvonalat akarok -e vele hívni?

Kb. ekkora esélye van

2008. nov. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
utolsó előttinek, igen régen volt rá okom, h ne bízzak benne, de talán a bizalom nem áll vissza napok alatt. Szerintem inkább igyekeznie kéne, hogy bízzak benne és nem ilyeneket csinálni. Főleg amikor ő még az iwiwre is féltékeny!Meg volt egy nagy összeveszésünk (elvileg az én hibámból) és közölte, h nekem kéne bizonyítanom, h vele akarok élni. De ez nem jelenti azt, hogy ő bármit megcsinálhat.
2008. nov. 5. 16:17
 9/10 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk is ez van, hogy nekem kell bizonyitanom, hogy szeretem, meg azt mondja h nem törődök vele!! mit csináljak??

Sztem is skype nem arra való, énis fent vok meg barátom is, de nem ismerkedünk..

2008. nov. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Tipikus reakció :-) Mi lenne, ha tényleg különválnátok? Nem kell örökre, csak kipróbálnátok, milyen is úgy. Ilyen megkötések és féltékenykedések egy igaz szerelembe nem férnek bele hosszú távon. Tudod, mi lesz belőletek, ha így folytatjátok és nem változtattok MINDKETTEN? Egy házsártos vén pár lesztek, akiket a gyerekeitek is elhagynak majd, mert megutálják az örökös veszekedéseket, és aztán nézhettek, ha öreg korban nem marad senki, akire támaszkodhattok!

Erről ennyit. Most még van időtök változni, nem? Tudjátok is hogyan kéne, akkor mire vártok? Vállaljátok a felelősséget, hogy a gyereketek majd a fejetekre olvassa, hogy a veszekedések megkeserítették a gyerekkorát, és ebből nem kér többet? A szemébe tudtok nézni majd, ha azt mondja, hogy nem akar titeket látni többé, míg ilyen veszekedések vannak? Gondoljatok egy kicsit előre is, jó ez így?

Én biztos vagyok benne, hogy most se jó és változások nélkül később se lesz jobb, sőt.

Ne csak a mára gondoljatok, ne csak magatokra. Te is elkezdheted a változást, ha tudod, hogyan lenne jó, nem mindig a másikra kell várni. Beszéljétek meg, de mindenek előtt gondoljátok végig, szeretitek-e igazán egymást, mert a szeretetbe ezek csak akkor férnek bele, ha külső erőszak hat rátok, de ha olyan nincs, és csak ti gerjesztitek ilyenné a hangulatot, az NEM SZERETET!

2008. nov. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!