Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Munkamániás férfival mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkamániás férfival mennyire lehet hosszú távon tervezni? Aki semmi mást nem szeret elmondása szerint csinálni csak dolgozni 23L 28 F

Figyelt kérdés
Hétvégén most elmentünk pár napra külföldre de azt mondta ő ezeket értem teszi ha rajta múlna ő csak dolgozna mindig.. Nem vágyik utazni meg sehova. Mikor össze jöttünk szinte minden hétvégén legalább minimum sétálni el jártunk erdőbe stb. Az utóbbi fél évben úgy kb ezzel együtt 2x voltunk kicsit kettesben kirándulni. Minden nap dolgozik reggel 5től este 8ig is van hogy el tart. Azt ígéri nem sokára több ideje lesz. Érzem, Hogy nagyon szeret de félek, hogy ha egyszer pl megkéri a kezem és elvesz, unalmas lesz vele az élet vagy ha gyerekünk lesz soha semmi eseményen nem lesz ott mert dolgozni fog..

2018. okt. 23. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Lehet sőt biztos, komoly célja van amihez sok pénz kell, ezért dolgozik ennyit. Pl lakás autó vétel.. 30f
2018. okt. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
Lépj le. Nem leszel boldog. Ha közös nevezőre nem hajlandó, akkor döntsd el akarod e a társas magányt...
2018. okt. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem ez nem menne. Az egyik kizáró ok nálam, ha nem szeret élni, utazni. Tehát össze se jöttem volna vele. A másik meg, hogy minek lennénk párkapcsolatban, ha sosem látom?

De persze neked kell tudni, hogy mi fér bele. Bár láthatóan ez nem...

2018. okt. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!