Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy bonyolult kapcsolat, ex-el mindennel megfűszereve. Ki mit tanácsol? Jó hosszú lett.

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok, a jelenlegi párommal 3 hónapja vagyunk együtt,tudom nem sok de eddig minden olyan jó volt,8 év van köztünk ő 32 én 24. ő is és én is egy kapcsolatból léptünk ki ő egy 8 évesből én egy 2 évesből.Nekik volt kutyájuk.Mindig mondta hogy csak a megszokás a kényelem és a kutya miatt van még vele,már régóta nem boldog már rég ki kellett volna belőle lépni.Amikor szakítottak mindenki azt mondta jól döntött, ő is azt mondta én egy esélyt adtam neki hogy újra boldog lehessen,megmentettem egy rossz kapcsolattól.( Még együtt volt az exével amikor elkezdtünk beszélni, találkozgatni) Szóval mikor vége lett az albérletben mindent ott hagyott az exének és a kutya is maradt.Azóta az őj pasija ott lakik abban az albiban.Mikor elköltözött én pont nyaraltam,így egy hetet egyedül volt.Egyre többet aludtam én is nála, nagyon jól elvagyunk, egy hullámhosszon vagyunk,már oda költöztem hozzá azóta, elhozta a kutyát többször is de látta rajtam hogy nem nagyon vagyok oda érte,én elmondtam neki hogy nem a kutyával van a gond,szeretem őket,hanem az hogy tudom az exével közös kutya.De mondtam hozza el nyugodtan, de ezután nem hozta el.Majd minden jó volt,megvoltunk de észre vettem rajta hogy valami nem oké,hát rékérdeztem.Azt mondta hiányzik a kutya neki,de miattam megpróbálta elengedni, DE nem tudja ŐKET elengedni.Az exének is van egy kapcsolata,és azt mondta ha látja őket zavarja, nem tudja miért van ez.Tudni kell hogy mind a négyen egy helyen dolgozunk és szinte elkerülhetetlen hogy ne fussunk össze. El ment egy pszihológushoz is aki azt mondta neki,vissza vezethető a gyerekkorában ért csalódásra hogy már fiatal korában egyedül élt,a szülei elváltak, és most ugyan azt éli át mintha a családját vesztette volna el.Megkérdeztem hogy vissza menne-e az exéhez, annyit mondott hogy hú hát ahhoz nagyon sok mindennek kellene változni.Szereti de nem tudja milyen szeretet,de engem is szeret,de nem tud 100%-ot adni nekem, annyit amennyit én neki,és ezért azt érzi hogy ezzel bánt és nem akarja azt hogy azt érezzem kihasznál és egy pótlék vagyok.Úgy akar velem lenni hogy őket már elfelejti.Egy hete elköltöztem tőle,mert időt kért azt mondja hiányzom és rossz neki hogy nem vagyok vele,de tényleg kell egy kis idő neki átgondolni mindent ,sok kérdés van a fejében amire nem kap választ,nem tudja hogy még nem zárta-e le,milyen szeretet ez amit érez iránta,miért zavarja ha látja az exét a mostani párjával,hiányzik neki a kutya.Én mondtam neki hogy tudtam hogy nehéz lesz, elfogadtam 8 év nem kevés idő, engedje hogy segítsek,de egyszerűen makacs,nagyon.Azt is megkérdeztem hogy amikor velem van gondol-e az exére, azt mondta nem egyszer sem csak akkor rossz érzés amikor látja,de nem tudja miért,feljönnek a jó emlékek.Így most nem tudom mi van,azt mondja szeret és hiányzom neki de akkor miért nem engedi hogy mellette legyek és segítsek,úgy nem lenne könnyebb elfelejtenie?Azóta néha néha beszélünk, elhívott sétálni,beszélgettünk de nem jutottunk sehova,csak hogy időt kér. De én meg nem bírom nem tudom mire várok.Lehetséges hogy azt mondja vége,őt szereti és vissza megy hozzá.Adjak neki ultimátumot? Hétvégén gondolja át és adjon választ, vagy adjak neki időt?
2018. okt. 12. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem köszönj el tőle, nála nem leszel soha első.
2018. okt. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennyi évig tartó kapcsolatból ha kilép valaki,akkor szerintem szüksége van egy kis egyedül töltött idöre,hogy leülepedjenek a dolgok és úgymond újra építse saját magát. Ha az ember egyik kapcsolatból a másikba ugrál,emiatt nem tudja odatenni magát annyira,amennyire az új kapcsolatba kellene és csak a szarakodás fog menni. Szóval szerintem a srácnak magányra lenne szüksége,aztán majd pár hónap után meglátnátok veletek mi lesz.
2018. okt. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az exet szereti es a kutyat es mivel az exevel egy helyen dolgoztok igy egykupacban ennek sok jovot nem josolok. Szoval sztem te itt egy “kutyarahapast szorevel” valo tortenetbol a “szor “ vagy.


34/N

2018. okt. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!