Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire működhet egy kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire működhet egy kapcsolat, ha a nő a belevalóbb?

Figyelt kérdés
Vagy talán jobb szó a "tökösebb". Vagány, laza, inkább én vagyok férfiként a bátortalanabb. Nem is értem miért van velem, amikor mindenben Ő áll ki magabiztosabban.
2018. okt. 23. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Működhet, ha a férfinak emiatt nincsenek komplexusai, amivel megmérgezné a kapcsolatot. Ismerek egy ilyen párt, a srác a világ legpasszívabb, legbátortalanabb embere, a menyasszonya pedig igazi határozott "főnökasszony" típus, akinek nagyon is passzol az irányító szerep. Évek óta boldogok együtt.
2018. okt. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Ha kiegészítik egymást, akkor működhet a dolog.

Mondjuk számomra mindig rejtély marad, hogy a frászkarikába tud bejönni férfiaknak az ilyen tökösködő, keménykedő nők.

Vannak alapból ilyen csajok, azokat még valahogy elviselem, de akik magukra erőltetik ezt a wonderwoman stílust, ki tudnék szaladni a világból.

2018. okt. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon is működhet, mert totálisan ki tudjátok egymást egészíteni.

Teljesen jól működik, egyébként a gyakorlatba. Viszont ahhoz hozzá kell majd a társadnak szoknia, hogy a hivatalok előtt, ha ketten vagytok, akkor neki kell képviselnie téged. Mert hogy a te tipusú férfi az nem igazán tudja magát képviselni..

2018. okt. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Minek vagy vele, ha férfiasnak gondolod?
2018. okt. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze :)

Ugyanez van velem és a baratommal. Én nem erőltetek magamra semmit, szimplán laza vagyok, határozott, önérzetes, ezt,a környezetem mindig egyből leveszi, ha megjelenek valahol. Kisugárzás, gondolom.

A barátom az ellenkezője: komfortzónán belül nagyon magabiztosnak látszik, de amúgy nagyon nyuszi tud lenni, nem tud határozottan fellépni, konfliiktushelyzetben is inkább ő alkalmazkodik.

Én ezért nem szoktam bántani, csak simán próbálom néha beleverni, hogy tartsa már kicsit többre magát, ne legyen mindig papucs. De ha együtt vagyunk, akkor mindig vállalom az 'intéző' szerepét.

Ettől függetlenül nagyon szeretem, csomó olyan jó tulajdonsága van, ami belőlem hiányzik. Néha amúgy ő az asszertívabb hozzáállása a nyerő. Kiegészítitek egymást, nincs ezzel gond :)

2018. okt. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!