Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyet csinál az ember azzal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyet csinál az ember azzal, akit szeret?

Figyelt kérdés

A barátom képtelen várni rám. Akárhányszor megyünk valahova rohannom kell, mert ha nem érek oda időben az autóhoz szimplán ott hagy. Volt, hogy húsvétkor mentünk volna a családjához, de simán ott hagyott a kapuban mert késtem 2 percet... Végül elsétáltam, mert mégis csak húsvét volt, de egy bocs nem hagyta el a száját a rokonai előtt sem, azok meg csak legyintenek, hogy á hát ő ilyen... Neki az az elképzelése, hogy nekem addigra kész kell lennem, amíg ő ideér a munkahelyéről, ez pedig 8-10 perc. Ha 12 perc után érek le, addigra itthagy. Ennyi idő alatt szerinte öltözzek fel, bontsam ki a hajam, adjak enni a macskának, pisiljek, érjek le, ne adj isten mossak fogat, mert sminkelni sehogy nem lenne időm... Mindig azzal példálózik, hogy ő 2 perc alatt kész tud lenni (se alsógatyát, se zoknit nem vesz fel, fogat ekkor nem mos... félig felöltözve, büdös szájjal biztos sok helyre mennék el...)

Ez normális dolog, hogy ezt megteszi velem?


2018. okt. 23. 18:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Te pedig ennek az igénytelen seggnek akarsz megfelelni...GRATULÁLOK!
2018. okt. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Ez poénnak nagyon jó :)
2018. okt. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%

Ha pincsiként viselkedsz, és hagyod, hogy a másik annak is nézzen, akkor ne csodálkozz. Ennyire ne legyen tartásod, az döbbenet.


Ezt a pasit a helyedbe, megszívatnám, és már az első ilyennél, nem hogy loholtam volna, hanem bottal üthette volna a nyomomat, mire hazaér.

2018. okt. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Egyszer két perc miatt ott hagyna, akkor én elköszönnék. Mi ez a viselkedés? Idegbajos a pasid? Nem a repülője megy (bár két perc akkor sem számít). Messze nem a szeretet kifejezése, sőt inkább annak ellentéte és nagyfokú bunkóság, már bocs.
2018. okt. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
Pont annyira normális, mint amennyire normális az, hogy ezt te hagyod és ezek után még a párodnak nevezed ezt a tahót. Csak gratulálni tudok.
2018. okt. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ő kijelentette, hogy nem hajlandó senkire várni... Soha, semmilyen körülmények között
2018. okt. 23. 18:42
 7/19 anonim ***** válasza:
63%

6 Pénzért ennyire ne hagyd magad megalázni..azért ácsi már..


Egy értelmes, normális, tartással élő nő, ezt amit veled csinálnak, sose tűrné. Te is ezek szerint csak azért tűröd, mert érdeked fűződik hozzá. De ha érzésed lenne a fazon felé, akkor már az első lépésénél minimum, hogy elköszönésed lett volna.

2018. okt. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%
Kívánom neki, hogy csak egyszer robbanjon le az autója, máris megtapasztalhatja a várakozást.
2018. okt. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
Meséld már el légyszi, mit tud ez a pasi, ami miatt még egyáltalán szóba állsz vele?
2018. okt. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
32%
9 Van egy kirakata,meg egy egzisztenciája de semmi több az egoján kivül.
2018. okt. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!