Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újrakezdenétek így?

Figyelt kérdés
Ha a volt párotokkal még mindig szeretitek egymást de a külön töltött idő alatt neki több csajjal is volt kapcsolata. Egyik sem tartott sokáig és állítása szerint nem szerette őket. De mégis lefeküdt velük és ez a tudat nekem nem jó érzés még akkor is ha tudom hogy szakítottunk így nem róhatom fel neki.
2018. okt. 25. 01:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%

Hagyd a francba rogadjon meg.

32/f

2018. okt. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Volt párral nincs újrakezdés, ez az én szabályom. Nem véletlenül lett vége.
2018. okt. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Körülmények miatt lett vége. Távkapcsolat és nem láttuk értelmét akkor. Ez most megoldódott újra találkoztunk. Felmerül t az újrakezdés de amiatt amit leírtam gondolkozom
2018. okt. 25. 01:22
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Ha már szakítottatok,akkor felesleges ezen rágódni.
2018. okt. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%

Megoldás és felelősségvállalás helyett lemondtatok egymásról és a kapcsolatról. Ez kétoldali bizalmi problémákat vet fel már önmagában, mely nem lehet alapja egy normális és stabil kapcsolatnak. Inkább felejtsétek el minimum egy évtizedre vagy örökre.

32/f

2018. okt. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem volt megoldás akkor mert akárhogy próbáltam nem kaptam állást abban a városban ahol lakott. Neki meg pont akkor lett meg álmai állása amiért hosszú éveket küzdött. Mivel nagyon szenvedtünk már a távkapcsolatban így szakítottunk.
2018. okt. 25. 02:05
 7/13 anonim ***** válasza:
36%

Kellett volna még idő vagy átmenetileg ő áll mindent, míg nem találsz valamit vagy tesco néni/takarító/culáger lehettél volna, míg nincs jobb. És tadamm, már együtt is vagytok és nem távkapcsolat.

32/f

2018. okt. 25. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Ne kezdd újra. Neked ez olyan, mintha megcsalt volna, nem fogsz tudni átlépni ezeken a kalandokon. Mindig benned lesz a tüske, és ki fogja kezdeni a kapcsolatot.
2018. okt. 25. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Lady Beth ***** válasza:
56%
Nem. Legyen már egy kis tartásod és önbecsülésed. Ha ez a srác annyira szeretett és tisztelt volna ilyet nem tesz! Fogsz te meg találni az életben igazi férfit, aki nem így viselkedik!
2018. okt. 25. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%

"Körülmények miatt lett vége. Távkapcsolat és nem láttuk értelmét akkor. Ez most megoldódott újra találkoztunk. Felmerül t az újrakezdés de amiatt amit leírtam gondolkozom"


A távolság nem ok a szakításra. Ha két ember valóban szereti egymást és egymáshoz valóak, akkor nincs az a távolság, szülő, rokon, ami vagy aki el tudná őket választani egymástól. Persze érthető, hogy egyikőtök sem akart volna távkapcsolatban élni. Ez csak annyit jelent, hogy nem vagytok egymásnak az igaziak. Teljesen felesleges újrakezdeni. Innentől kezdve nincs meg az a bizalom, hogy mindent megtennél a másikért, könnyebbnek láttátok eldobni a másikat. Számomra ez azt jelentené, hogy ha jönne megint valami nehézség a kapcsolatunkban, a párom megint a könnyebbik utat választaná. Nem kezdeném újra.

2018. okt. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!