Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Újrakezdenétek vele a helyembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újrakezdenétek vele a helyemben, vagy inkább hagyjam? Eljátszotta a bizalmam

Figyelt kérdés

23 eves vagyok nyaron megismerkedtem egy velem egykoru sraccal. Egy honapig minden nagyon szepen ment, majd gyanussa valt, nem keresett, majd nem.is valaszolt se telefonra, se messengeren se sehol. Csak annyit irt h nem ugy alakulnak a dolgai ahogy szeretne, es innentol fogva nem.irt tobbet. Teny, h akkor kezdett uj munkahelyen, de annyira kedves, figylemes volt az elejen, a vegen pedig teljesen lekezelo lett. Hiaba mondtam, h ez meg nem.ok arra h szakitsunk, azt mondta h ertsem mar meg neki ez nem.megy hagyjam beken...telt az ido, egy ket honap alatt tullettem rajta. Es mst par napja latom, h bejelol fb-n (akkor letoroltem mikor mar tullettem rajta) nem.jeloltem vissza. Irt, h hianyzok neki es sokat gondol ram. Eros a gyanum h csak volt valami masik no es szakitottak erre vissza akar jonni (bar valtig allitotta akkor h nincs senki mas).

Hazudnek ha azt mondanam h mar semmit nem valt ki belolem, bar teny, h keveset...mi lenne a helyes dontes? Adni meg egy eselyt, vagy hagyni?


2016. dec. 11. 01:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem,ne adj! Ha nem volt más nő,őszintén elmondta volna mi a problémája! Nincs ló,most jó lenne a szamár is!
2016. dec. 11. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
Megértem, hogy nem válaszolt, alig lehet érteni amit írsz!
2016. dec. 11. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hagyni
2016. dec. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmiképpen ne adj neki esélyt. Indok nélkül lépett le, semmit nem magyarázott meg, ebben nő is lehet de bármi más is.Viszont most, hogy túl tetted magad rajta és nagyon keveset vált ki belőled ne hagyd, hogy újra felerősödjenek az érzések és megint otthagyjon szó nélkül!

Tapasztalat.

2016. dec. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
amit feltételezel az van. Szerintem felejtős... jók a megérzéseid
2016. dec. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak a káposzta jó melegítve.

Pá,kis aranyom,pá.

2016. dec. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!