Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tolerálnád, ha valaki nagyon sokat költene kajára?

Figyelt kérdés
Havi szinten 120-140 ezer forintra gondolok.
2018. okt. 25. 22:08
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Hol? Étteremben? És mit vesz ennyiből?

Biztos fél millát keres az illető, ha egy normál havi fizetést költ csak kajára!

2018. okt. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Kb 800-1000 Ft a reggeli.

Rendelt kaja menü szinten ebédre, és rendelt kaja vacsorára. Ez napi szinten 4000-4500 forint kb.

2018. okt. 25. 22:12
 3/30 anonim ***** válasza:
13%

Neked biztos nem sok, hisz megteheted.

Lusta egészségtelen vagy. Sok sz..rt viszel be a szervezetedbe. Gondolom még véletlenül se egészséges kajákat szoktál rendelni.


Ja, és nem, egyáltalán nem tolerálnám ezt az életvitelt.

2018. okt. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Majd ha egyedül élsz, és naponta 12 órát dolgozol néha a hét minden napján akkor magyarázzál, hogy ki a lusta. :)
2018. okt. 25. 22:18
 5/30 A kérdező kommentje:

Mielőtt még kérdeznéd, programozó vagyok. Reggel 8tól délután 5ig a munkahelyen és ha onnan hazaértem akkor még 2-3 órát szoktam dolgozni a saját magam részére.. :)


értsd: Megbízások, weboldal készítések és ilyesmik.

2018. okt. 25. 22:22
 6/30 anonim ***** válasza:
93%

Ha együtt élnénk, és átlag alatti fizetésünk vagy rendszeres nagyobb havi kiadásaink lennének(lakáshitel, gyerekek, spórolás valamire) ideges lennék.

Így ismeretlenül az ő dolga.

2018. okt. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Hidegen hagyna, nem az én pénzem költi.
2018. okt. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
52%

Teljesen tolerálnám, én sem főzök.

Én is úgy vagyok vele, inkább dolgozom és pénzt keresek, mint főzzek :)

2018. okt. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
41%

Te választottad ezt a szakmát, úgyhogy kérlek, ne rinyálj, hogy nincs időd semmire. Ha meg nem tetszik ez, akkor lehet váltani, ha meg nem váltasz, akkor meg fogd be a szádat.


Úgy ki fogsz égni pár éven belül, hogy csak na.

Ja, és hogy akarsz párkapcsolatot, ha 12 órát melózol? Csak érdeklődöm. Akkor neked minek párkapcsolat? Hisz ebbe a kategóriába írtad, akkor nyilván párt is keresel.


Figyike, ha kapcsolatot akarsz, arra időt KELL szakítanod, hogy az hosszú távon működőképes legyen.


Vagy egyedül akarsz meghalni?

2018. okt. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
84%

Én is máshol szoktam venni kaját. Dolgozom és mire hazaérek, fáradt vagyok, főzni meg amúgy sem szeretek. Reggelit és vacsit ha van időm csinálok magamnak, de kb ennyi. Bár nekem ennél kevesebbre szokott kijönni pont azért mert a reggelit meg a vacsit nem veszem, hanem megcsinálom.


Amúgy nem védeni akarom azt akiről írsz kérdező, de szerintem ha belegondolsz, az amit írtál napokra lebontva kb 4000 forint plusz minusz. Reggeli kb 500ft, ebéd kb 2000, vacsi megint kb 500, és még mondjuk vesz innivalót az ismét pár száz forint, esetleg iszik kávét is... Nagyjából ott is vagyunk.

Szóval így, hogy napi 4000 kajára, nem tűnik soknak, de havi lebontásban már igen.

2018. okt. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!