Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy van egy barátnőm aki nagyon szeret és hirtelen megváltoznak a gondolatai egyik napról másikra és más kell neki? Szóval a lányok ilyen simán be meg kitudnak szeretni a pasijaikból?

Figyelt kérdés
Vagy ennek vannak előjelei vagy csak így megtörténik? Vagy ez az én rémálmom? xd
2008. nov. 5. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Legtöbbször nem hirtelen történik az ilyen. És igen: vannak előjelei. Csak az ember öntudatlanul figyelmen kívül hagyja ezeket. Védi a saját lelki egyensúlyát.

Ha visszagondolsz arra, mi történt a közelmúltban - lehet, hogy te is rájössz erre.

2008. nov. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor valamit észre kell vennem ha elakar hagyni?
2008. nov. 5. 11:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen.

Én azt tanácsolnám, hogy kérdezd meg ezeket tőle. Mikor, miért - és van-e még lehetőség?

2008. nov. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vagy nem szeret nagyon, vagy tényleg nem olyan hirtelen történt az egész és jól szinészkedett elötedd az utolsó pillanatig.


"lányok ilyen simán be meg kitudnak szeretni a pasijaikból?"

NEM!!!

Légy szi ne vegyél minden lányt (ezzel a mondattal) egy kalap alá!


"Vagy ennek vannak előjelei vagy csak így megtörténik?"

Biztosan, ahoz jól oda kell figyelni. De mivel az ember nem abból indul ki,hogy a partnere valaki újat talál, ezért egy két dolog biztosan elkerüli a figyelmünket.


"Vagy ez az én rémálmom?"

Ott legbelül milyen érzéseid vannak ha ezt a kérdést magadnak teszed fel?


Minden jót!

2008. nov. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem mondtam egy szóval se hogy szakitottunk csak kérdezem mi lenne ha...

HA ez véletlenül megtörténne akkor ilyen váratlan pofonként érne-e

És hát igen nem vagyok normális se hogy ilyen kérdést felteszek :D csak hát féltem öt :) szeretem nagyon :)

2008. nov. 5. 17:45
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor írj légysz feltételes módba.


Ne tedd magad ilyen gondolatokkal tönkre.

Persze,hogy megtörténhet. De az is lehet,hogy 80 évesen kéz a kézben sétálgattok. Minden lehet.


"És hát igen nem vagyok normális se hogy ilyen kérdést felteszek :D csak hát féltem öt :) szeretem nagyon :)"


A szerelemesek általában nem a normális gondolkodás menetükröl híresek.

Örülhet a lány,hogy ilyen barátot talált.

2008. nov. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!