Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal alapjáraton jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal alapjáraton jól megvagyunk, de ha átjön a húga, akkor kitör a háború. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Én 31/F vagyok, a párom 28/N.

A húga 26 éves.

És valahányszor átjön hétvégén,vagy el vagyok küldve ilyen-olyan okból,vagy-ami rosszabb, elkezdenek vitázni,de úgy mint két vipera, erre én közbelépek mint békítő fél, aztán mindketten nekem esnek.Egy szavam se lehet, mert ez "családi dolog".

Nem vagyok papucs,és a párom sem szokott egyébként így viselkedni, szeretjük egymást.

Mit tehetek?


2018. okt. 27. 14:48
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Mi?
2018. okt. 27. 15:46
 12/21 Pumukli alfahím ***** válasza:
23%
Kérdező,arra értem hogyha bátya lenne,és nem húga,akkor egy tasli észhez térítené. Természetesen csak ha velem történe ilyesmi. Nálam első helyen a saját családom nyugalma áll.
2018. okt. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Neked baj van a fejeddel.
2018. okt. 27. 16:06
 14/21 anonim ***** válasza:

Figyi. Ha összekapnak NE SZÓLJ BELE!

Ha kérik akkpr higgad hangon mond azt, hogy ebből az artikulálatlan rikoltásból te semmit nem érettél legyenek szívesen higgadtan elmomdani mi a bajuk.

Ha mondjuk nem kértek meg vélemény nyílvánításra, de a barátnőd beszól, hogy nem álltál ki mellette, akkor lazán kérdez vissza, hogy "miért megkértél rá?" és ha kötekszik akkor elmondod a véleményed.

De alapból úgy tennék mintha 2 rikácsoló papagáj lenne vagyis tenném a dolgom és nem fogalakoznék velük.

2018. okt. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Értem.Akkor ezek szerint tényleg nem érdemes kéretlenül beleszólni.

Csak akkor kérik ki a véleményem ha ki vannak bêkülve.

2018. okt. 27. 16:37
 16/21 anonim ***** válasza:

Biztos nem mennék el sehova, menjenek ők. Hagyd, hadd meccseljék le egymás közt a dolgaikat.

Hozzánk is járt a párom húga, igaz ő majdnem naponta, ők nem b alhéztak de na, zavaró volt, én nem is toleráltam (nálunk aludt, evett).

2018. okt. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Azt én jobban meg tudnám szokni mint ezt.
2018. okt. 27. 17:23
 18/21 anonim ***** válasza:

Azzal jársz a legjobban, ha kimaradsz ebből, de tényleg. Csak feleslegesen haragítod magadra a párod (huga most nem érdekes).

Amúgy nem értem, akkor minek jár hozzátok a hugi, ha csak baj van? Ennyire mazochista?


30N

2018. okt. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Nem úgy indul a legtöbb látogatása, de úgy végződik.
2018. okt. 27. 19:22
 20/21 anonim ***** válasza:
En azt sem értem, hogy mi az, hogy el vagy küldve? Honnan, hová? Kié a lakás ahonnan Téged elküldenek? Mert ha ez gyakori akkor besokallnék. És a legközelebbi küldésnél ha enyém/miénk a lakás én csapnám ki a balhét és megmagyaráznám mindkettőnek, hogy kit küldözgessenek azért mert két hisztis nő nem bír normálisan beszélni egymással, ha pedig nem az enyém az ingatlan ahonnan küldenek akkor venném a cuccom, bejelenteném, hogy a többi cuccot majd elhordom és többet vissza sem húznának. Mégis mi az, hogy menjek el a saját lakóhelyemről azért, hogy ők veszekedhessenek? Te meg miért hagyod, hogy így bánjanak veled? Nem tudsz a sarkadra állni? Vagy veled mindenki azt csinál amit akar Te pedig szófogadóan teljesíted? Meg mi az, hogy lekiabálnak mert már nem bírod hallgatni két hisztéria ordibálását? Ne haragudj de papucs vagy.
2018. okt. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!