Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után facebook háború?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után facebook háború?

Figyelt kérdés
Szerintetek is nevetséges, ha az exed szakítás után képeket posztol magáról a facebookon, amit kapcsolatunk alatt nem szokott. Pedig ő szakított. Ennyire jól érzi magát, vagy csak mutatni akarja.

2015. febr. 26. 16:57
1 2
 1/13 opened paradise ***** válasza:
89%
Egyáltalán minek nézed és miért az ismerősöd még?
2015. febr. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én igazából nem is foglalkoznék vele.
2015. febr. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Csak azt akarja, hogy még szarabbul érezd magad. Nem kell vele foglalkozni. Garantálom, hogy az idő nagy részében ő sem érzi jól magát, de azt ki fogja a netre posztolni?
2015. febr. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szerintetek jól teszem, ha én nem megyek ebbe bele. Úgy teszek, mintha nem érdekelne vagy fájna. Ezzel remélem azt az érzést keltem, hogy bevettem a leszarom tablettát.
2015. febr. 26. 17:02
 5/13 anonim ***** válasza:

Elsőnek: azért mert szakítottak, miért törölné az ismerősei közül? Attól még ugyanúgy ismeri..


Amúgy nálunk is ez volt miután szétmentünk, sorra pakolgatta fel a képeket hogy hol van, meg milyen jól érzi magát. Ha neki így jó, akkor csinálja, nem kell vele foglalkozni.. :)

2015. febr. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Csak érdekes, hogy ő szakított. És még ő mutogatja magát. Nem gondolja, hogy az ismerősei gerinctelennek tartják. Én nem tudnék senkivel így elbánni.
2015. febr. 26. 17:09
 7/13 anonim ***** válasza:
12 évesen nem ciki,de később...
2015. febr. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
abba is gondolj bele hogy nem azért rakosgatja ki a képeket magáról, hogy neked ártson vele, hanem azért hogy a "jövendőbelijének" megtetsszen? :D
2015. febr. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Lehet. De két hét után már a következő csajának mutogatja magát. Picit undorító, hogy ilyen hamar túllép.
2015. febr. 26. 17:52
 10/13 anonim ***** válasza:

8# vagyok :D

hát jaja, ilyenkor vannak ilyen rövid időszakok amikor a srácokra rájön ez az érzés hogy túlléptek, új csajt akarnak meg minden, de ez 1-2 napon belül el szokott múlni általában, 2-4 hónap után van szerintem már az hogy túllépett a csajon, ha nem találkozik vele minden nap :D persze ha pl. iskolatársak, és van sok közös barátjuk akkor azért kicsit nehezebb, de 5 hónap alatt azt is meg lehet oldani :D

2015. febr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!