Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szex. Miért érdeklődik mindenk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex. Miért érdeklődik mindenki ennyire?

Figyelt kérdés
Én 15 vagyok, barátom 20. lassan 3hónapja együtt vagyunk. Nagyon szeretem, és ő is, evvel nincs semmi gond. Párszor megkapjuk,hogy mennyi a korkülömbség.. És minden ismerős arról kérdez mi volt köztünk. ez miért lehet? ha van hasonló tapasztalatotok írjatok légyszi. köszönöm. 15/L
2011. szept. 9. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Azért, hogy legyen miről pletykálni. Legalábbis ez az én tapasztalatom. Valamit elkotyogsz, fél óra múlva már a nem haver emberek is rólad fognak dumálni. Főleg, hogy ekkora a korkülönbség "Hú, hallottad mivolt xy-nal, képzeld 22 éves a barátja és ez meg ez történt velük, durva mi?!"
2011. szept. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
háátvan benne valami. meg ezek a beszólások h 20évespali blablabla. közben meg nem is tudják mi van velünk ..köszönöm a válaszod:)
2011. szept. 9. 14:31
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Az is benne lehet, hogy a 20 éves srácok azért már eléggé előtérbe helyezik a szexuális életet, szóval egy 20 éves előbb akar majd megfektetni, mint egy 16 :).
2011. szept. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

24 vagyok,barátnőm 43 és tojok rá mit gondolnak az emberek.

Ne foglalkozz velük,csak az számít hogy veletek mi van.

2011. szept. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Valld be, hogy csak el akartál dicsekedni! :) :P

Amúgy én nem pletykálok ilyenekről, pláne nem ilyen alapon :)


18/F

2011. szept. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
utolsó. nem erről van szó, csak kíváncsi vagyok más is van e ilyen helyzetben,és hogy mit lehet ilyen esetben válaszolni hogy ne sértsd meg a kérdezőt.. :) különben is nem egy ruhadarab amivel dicsekedni lehet..
2011. szept. 9. 15:29
 7/10 anonim ***** válasza:

Mert az emberek kíváncsiak.

Egyébként le sem sz*rnak, bezzeg ha úgy látják, hogy alakul köztetek valami egy sráccal, esetleg össze is jöttök, hirtelen mindenki Veletek foglalkozik, mindenkit érdekel, hogy mi volt köztetek.

Tapasztalat. Én a helyetekben nem mondanék semmit...

16/L

2011. szept. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát értem. sajnos akkor ez ilyen dolog.. köszönömaválaszod:)
2011. szept. 9. 15:48
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

a kíváncsiság tudod:) egyébként egy átlagos 20 éves srácról nehéz elképzelni, hogy simán vár a barátnőjére 1-2 évet (mármint a szex-szel). és igen, ha 20 leszel, akkor már egyáltalán nem gáz az 5 év korkülönbség, sőt, már ha 17 leszel, akkor sem, de így... tudom, hogy azt gondolod, hogy érettebb és más vagy mint a többi korodbeli, de attól még gyerek vagy. a 20 éves barátod meg már felnőtt:) szóval az én szándékom az lenne az érdeklődéssel, hogy ráébredj, hogy ezzel még várni kéne...


de ez csak az én véleményem, nem ismerlek titeket, és ne értsd félre, nem akarlak lebeszélni a kapcsolatodról, csak én ezért kérdezgetnélek:)

2011. szept. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert ennyire unatkoznak és van idejük mások magánéletére.Ne foglalkozz velük
2011. szept. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!