Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem normális a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem normális a barátom, amikor iszik?

Figyelt kérdés
Nem agresszív meg nem kiabál, szóval nem így értem, hogy nem normális, hanem úgy, hogy ha iszik akkor furcsa dolgokat beszél, nincsen magánál, teljesen más világ nézete van. Velem is furcsa, nem tudja mit beszél. Ilyenkor sokszor úgy leissza magát, hogy dolgozni sem tud menni másnap. Ez csak akkor van amikor a haveri társaságával van, amikor mellettem iszik, akkor nem ilyen. Ez mitől van? Mit lehet tenni? Azt tudom, hogy alkoholista, de én ezt már nem tudom sokáig tolerálni. Mit tegyek? Ha mondom neki ne igyon, akkor nekem rám förmed meg röhög rajta ha lealkoholistázom.
2018. okt. 29. 06:52
 1/9 anonim ***** válasza:
46%

Mit lehet tenni? Te is leiszod magad a sárga földig és nem emlékszel rá mit mondott.

Mondhatnám azt is hogy meneküljél minél előbb, de nem fogsz a bűvös szó végett "szeretem"

2018. okt. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Amikor iszik, akkor nem tudja magát megjátszani.

Mit csinálj, ha tudod, hogy alkoholista? Tarts egy kis önvizsgálatot, hogy miért egy ilyen alak mellett horgonyzol le, miért nem dobtad ki már akkor, mikor kiderült, hogy alkoholista.

2018. okt. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy egy alkesszel?
2018. okt. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolatban két fél van (meglepetés). Ha csak az egyik fél ismeri fel a problémát, és csak ő akar tenni azért, hogy jobb legyen, az már régen rossz. Te nem fogod tudni egyedül kijavítani a dolgokat, mert ő be sem látja, hogy baj van. Nem fogod tudni erőszakkal eljuttatni a megfelelő segítséghez, ha egyszer körberöhög...

Nem tűnik egy túl jól működő kapcsolatnak.

2018. okt. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ. Ha nem iszik, akkor normális. De ilyenkor ezt nem lehet bírni.
2018. okt. 29. 09:47
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az alkohol megváltoztatja a személyiséget. A párod meg alkoholista. Az meg a te döntésed, hogy együtt akarsz- e élni egy alkoholistával, ami igencsak nehéz.
2018. okt. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért nem mindegy, hogy mennyit iszik. Pofátlanság valakit csak azért lealkoholistázni, mert tegyük fel minden hétvégéből iszik 1 este mondjuk.

De ha pl minden este iszik, akkor megértem, mond.

2018. okt. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Pofátlanság valakit csak azért lealkoholistázni, mert tegyük fel minden hétvégéből iszik 1 este mondjuk." - Az alkoholizmus nem kizárólag az alkoholfogyasztás gyakoriságától függ, hanem attól, hogy mennyire van önkontrollja, meg tud-e lenni alkohol nélkül, el tudja-e engedni.

Ha valaki rendszeresen olyan szintre issza magát, hogy "nincsen magánál, teljesen más világ nézete van", vagy "dolgozni sem tud menni másnap", az bizony alkoholista.

2018. okt. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindennap iszik este, viszont nem fordul elő mindennap, hogy nincsen magánál.
2018. okt. 31. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!