Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normalis, hogy a baratom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis, hogy a baratom nem engem el sehova?

Figyelt kérdés
Mar 3 eve vagyunk egyutt Es meg arra is feltekeny vagy megsertodik ha a baratnommel talalkozok egy italia. Amugy nem jarok bulizni, Mert nem engedi, meg igazabol nem is hianyzik a bulizas, de amugy semmit nem csinalhatok? Ez normalis? Tudom , hogy uralkodik rajtam, de nem tudom mitevo legyek. Mar azon gondolkozom, hogy nem folytatom vele tovabb, de lehet megbannam kesobb. De ilyen eletet viszont nem akarok elni.... meg tesommal sem talalkozhatok nyugodtan:/
2018. aug. 20. 20:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%
Nem az. Ez az ő hibája. nem a te hibád! Túl féltékeny, ahogy írod, uralkodik rajtad. Ez nem jó. Az ismerősöm erre úgy reagált, hogy összejött másokkal, bár kettejük közt akkor már nem volt szex sem.
2018. aug. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális. Ne hagyd magad, én tuti nem hagynám. Hagy morogjon. Vagy megszokja, hogy normálisan tekintsen rád, vagy nyisd ki előtte az ajtót..


Azért rákérdeznék a helyedben mikor véltékenységi szöveget nyom neked: Magadból indulsz ki? azért nyomod a sületlen szöveget?

2018. aug. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azt fogod megbánni, ha nem lépsz ki ebből. Ha már mondtad neki, és még sem változtat, akkor el kell engedni és nem ragaszkodni egy olyan kapcsolathoz, amiben nem vagy szabad.
2018. aug. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
0%
Teljesen normális. A barátnőmet én is csak úgy engedem el, ha rajta van a nyomkövető nyakörv.
2018. aug. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Később legfeljebb azt bánod meg, hogy nem hagytad el (miután szétverte a fejed valami semmiség miatt).
2018. aug. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

Így kezdődik egy bántalmazó kapcsolat.


Szakíts vele, ha jót akarsz magadnak!

2018. aug. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

3 év? 3 nap is túl sok egy ilyen kapcsolatban.

Hagyd ott míg nem késő.

2018. aug. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én azt kérdőjelezném meg, h te normális-e vagy, h vele vagy..
2018. aug. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%

Ez neked kapcsolat??


Miért akarna az ember benne lenni egy olyan kapcsolatban ahol, kicsit fél és tart is a másiktól, szinte az alattvalója vagy.


Egy kapcsolat arról szólna, hogy boldog légy, vidám, élvezd minden pillanatát, és ne legyenek kétségeid, szabadon érezd magad, hogy azt tehesd amit a legjobban szeretnél.... erre itt ez a zsarnok


Egy kretén retardált a drága nagy szerelmed. Ébredj fel tündérkém, mert letértél a sárgaköves útról és a piroson sántikálsz....

2018. aug. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem normális. Te is tudod. Különben nem kérdezted volna meg.
2018. aug. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!