Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy nagyon unom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nagyon unom már, hogy a barátom mindig a munkahelyére főz?

Figyelt kérdés

Hozzáteszem, itthonra sosem csinál semmilyen kaját, viszont a munkahelyére elég sokszor visz be, kb. havonta 1-2x, de ahhoz képest, hogy mennyit van bent ez a munkatársa, akivel megbeszélik, hogy mit csináljon ez elég sok (én már nem is kérem arra, hogy kaját csináljon, mert "ő fáradt", szabadnapján meg amúgy se akar azzal foglalkozni...) Ilyenkor mindig elmegy bevásárolni (velem SOSE jön be boltba) szépen összerakja a kaját, a konyha úszik mindenben, ő persze megy aludni ahogy kész, mert reggel korán kel és én takaríthatok utána meg várhatom, hogy mikor hűl ki és rakhatom hűtőbe. Aztán másnap mire beviszi majd hazajön még tésztáért/rizsért amit persze én főzzek ki. Mindezek után mosogassak is el, meg persze innen viszi be a tányért meg az evőeszközöket is.

Ezért cserébe ő fele ennyiszer se kap valami hideg ennivalót, csak gondolom azért csinálja, mert a bentiek szeretik, amit csinál... Igaz, nekem 6x annyi melóm van vele, és mindig olyat csinál, amit én nem szeretek, de oda mégis szívesen főz...


2018. aug. 30. 21:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
nehéz az élet :D
2018. aug. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Te is unnád, ha annyit kéne takarítanod valaki után, mint nekem...
2018. aug. 30. 21:42
 3/19 anonim ***** válasza:
60%
normális,te vagy a balek rabszolga aki még külön főz is nekik ugyanugy,rizst,stb.dolgozz csak rájuk te idióta a mégidiótább barátod kedvéért.mert nem 100-as az biztos.gratula.
2018. aug. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
67%

1, Ez a felnőtt kategória.

2, Mi nem a fodrásznál ülő, idióta barátnőid vagyunk.


Ergo senkit nem érdekel ez a műhiszti. Mi lenne ha vele beszélnéd meg a felesleges gondodat?

2018. aug. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ez neked hisztinek tűnik? Amúgy két felnőtt ember akik egy háztartásban élnek az melyik kategória? Vagy a tinik is főznek a munkahelyükre?
2018. aug. 30. 21:45
 6/19 anonim ***** válasza:
nem,a tinik nem csak a hibbantak.
2018. aug. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Akkor majd megkeresem a hibbant párkapcsolatok kategóriát legközelebb
2018. aug. 30. 21:48
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem látom a kérdésben a két felnőtt embert (de egyet sem), akik tudnak egymással kommunikálni és nem önző gyökerek.
2018. aug. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Én már mondtam neki, hogy ez nekem nyűg és unom már... Az lett volna a kérdésem, hogy ez normális-e, nem önzőség-e, vagy ki tudja...
2018. aug. 30. 21:52
 10/19 anonim ***** válasza:
te asszisztálsz hozzá mert segitessz főzni is vadidegeneknek.most mit vársz?
2018. aug. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!