Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan talajam meg, a lanyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan talajam meg, a lanyt akit evek ota nem lattam es nem halottam rola semmit?

Figyelt kérdés
szisztok van egy lany akivel nagyon reg megszakadt a kapcsolat es magyarorszagon nem jartam reg neten pedig nem tudom elerni , de nagyon szeretnek beszelni vele... ha ismeri valaki akkor megkerem szepen hogy szoljon Juhasz Erika Vivien nek hivjak kb 17-20 eves .. mikor utoljara latam meg budapesten lakott az anjaval az apjanak Patyon vn egy kecskefarmja (Juhasz Andras (a patyi tejes ember :p)) , es a parlamenthez egy kozeli utcaba jart/jar(gondolom) suliba a lany de ,hogy meikbe az elfelejtettem :D .. ha valaki tud rola valamit vagy hogy hogyan talahatom meg az kerem szoljon :) vagy ha roszmalyu akkor halgtasson el mindorokre . Amen
2010. jún. 24. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
iwiw?myvip? :D
2010. jún. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
eddig hi5 on meg taggeden probaltam keresni....(most itt :p)
2010. jún. 24. 22:31
 3/4 anonim ***** válasza:
facebook?
2010. jún. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne írjál neki
2010. jún. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!