Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit kéne tennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit kéne tennem drogozik és mondtam neki h ne de akkor is mert vissza halottam mert mondták nekem h azt csinálta a haverjaival és nem tudom mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 09:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén és keres egy stabil embert
2011. máj. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Még most lépj le! Nem vicc!
2011. máj. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
de szeretem és nem tudom mit tegyek :/
2011. máj. 20. 09:23
 4/14 anonim ***** válasza:

dobd ki....

fájni fog lelkileg de nagyon, de ha nem tud megjavulni akkor szevasz.

Nehogymár azt csinálja amit akar.....mert tudja hogy te ugyis mindent megbocsátasz neki.

ha emg továbbra is együtt leszel vele, a dolog nem fog változni, és akkor jó hülye vagy, már bocccsss...

2011. máj. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha hiába szólsz neki hogy hagyja abba akkor felesleges.

Egy idő után valószínű függő lesz majd teljesen megváltozik a személyisége, idegesebb lesz ha nincs hatás alatt stb.

Megpróbálhatod lebeszélni de ha nem hat rá akkor nincs mit tenni sajnos mert akkor a drog fontosabb neki mint Te.

Bár nemtudom milyen drogot használ.

2011. máj. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha csak nem életed nagy szerelme, akkor ne tégy semmit. Csak a saját sorsod veszélyezteted. Lépj le gyorsan.


De ha elég felnőttnek érzed magad a feladathoz, akkor próbáld meg leszoktatni. De veszélyes feladat, akár az életedbe kerülhet.

2011. máj. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha fájdalmas is, kerüld el. Még mielőtt téged is belekeverne.
2011. máj. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát még egyszer beszélek vele vagy én vagy a drog és majd kiderül mi lesz ..de ha továbbra se akkor vége ..
2011. máj. 20. 09:33
 9/14 anonim ***** válasza:

Két választásod van:


1. majd a szíved szakad, de elhagyod, mert nem méltó hozzád


2. vele maradsz és akkor meg azért fog a szíved megszakadni.


Az elsőben a szívfájdalmad eltart pár hónapig évig, a második esetben mindaddig amíg vele maradsz.


A tündérmesék kora lejárt. Aki önszántából a drog sejtelmes világa bonyolódik annak az életét az határozza meg. Amíg fel nem ismeri magától ,hogy ez az állapot nem élet, addig a sorrend nála:


1. drog

2. drog

3. drog

4. pénz (a droghoz)

5. haverok

6. bulik, lazulás

7. Talán Te


Ha ezt akarod ,akkor szeres csak, de annyit fogsz mellette csalódni, ami fokozatosan kiöli belőled a szerelmet, és nem marad majd neked más csak a keserűség.



Azért minden jót kívánok neked, mert szükséged lesz rá!

2011. máj. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én 6 éve vagyok együtt asszonyommal 1-2 évben erősen füveztem és 7 végén pia, speed, extazy stb.. Ő persze nem mindig tudott róla, olyankor nem volt velem.. Aztán letettem a szintit, a 3. évben a füstöt és most a 5.-ben a cigiről is letettem és most hobbym a sport testépítés!

Az asszony boldog :)

Megérte kitartani nem?

2011. máj. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!