Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan kapcsolat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan kapcsolat, hogy nincs benne irányító fél (illetve mindketten azok)?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok,hogy mindketten határozottabb,erősebb egyéniségek kitalálnak dolgokat,és megtudják oldani,hogy egyszer az egyik félről szóljon másszor a másikról.
2015. dec. 31. 01:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem egyik sem járható út kapcsolat terén. Ha nincs irányító fél akkor nincs program sem mert mindkettőnek mindig mindegy, ha van akkor meg veszekedés van mert egyik sem enged.

Talán a második alternatíva jobb egy fokkal, de az sem a legjobb mint mondtam.

Egyébként persze, hogy létezik.

2015. dec. 31. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
És ha néha engednek egymásnak?
2015. dec. 31. 01:15
 3/17 anonim ***** válasza:
Ilyen kérdést csak az tesz fel, aki fél rábízni magát bárkire. Aki mindent ő maga irányít. Igen, vannak ilyen személyiségek, ők kapcsolaton belül is így viselkednek egymással, ha találkoznak egymással.
2015. dec. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem félek rábízni magam senkire se.Csak mondjuk nem bírom elviselni,ha én elmegyek azokra a programokra,amiket a párom kitalál,de fordítva ez SOHA nem teljesül.....
2015. dec. 31. 01:41
 5/17 anonim ***** válasza:
Az, hogy nincs irányító fél az nem azt jelenti, hogy minden mindegy mindkettőnek. Egyszerűen annyi, hogy egyensúlyban van, mikor kinek az ötlete teljesül. Nálunk pl. ez van, mindketten rendelkezünk saját akarattal és gondolatokkal, egyikünk sem irányítgatja a másikat.
2015. dec. 31. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
25%

5#

Nem is kell irányítani, de egyik félnek határozottabbnak kell lenni, hogy elvigye a másikat ide-oda, hogy ne laposodjon el majd idővel.

2015. dec. 31. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hol kell ehhez határozottabnak lennie? És miért csak az egyiknek kell a másikat vinnie ideoda? Arra szerintem a határozottabb fél ráunna egy idő után, hogy mindig csak ő erőltet mindent.
2015. dec. 31. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
25%
Jó, oké. Úgyis mindig neked volt igazad...
2015. dec. 31. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
5ös:És "működik" így a kapcsolat?
2015. dec. 31. 02:05
 10/17 A kérdező kommentje:
Együtt éltek?A másik életébe beleszoktatok szólni?
2015. dec. 31. 02:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!