Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha egy férfi 1 hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha egy férfi 1 hónap járás után tervezi hogy jövőre hova megyünk nyaralni?

Figyelt kérdés
2018. nov. 1. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Hááát egy hónap azért még elég kevés ahhoz, hogy megismerd a másikat, szerintem. Előtte jobban meg kell ismerni a másikat, megnézni, hogy összeköltözve hogy jöttök ki, hogy megy nektek stb... Utána lehet közös nyaralást tervezni. Na persze, mindenkinél másképpen alakul a kapcsolat, de 1 hónap után inkább azt kellene terveznie, hogy melyik állatkertbe, moziba stb. helyre visz el és nem a közös nyaralásotokat.


Persze, ha egy könnyed kirándulást tervez a hegyekbe vagy valami az már más tészta, de egy több napos nyaralás azért az még korai szerintem.

2018. nov. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szóba szokott kerülni, szerintem semmi rendkívüli nincs ebben. Aztán persze vagy megvalósul vagy nem. Mi 1 hónap járás után síelni mentünk együtt.
2018. nov. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

Azt jelenti h komolyabban tervez veled

de ha ettöl megriadtal akkor nyugodtan mond meg neki

majd jövöre ha esedekes lesz beszeltek rola.

En 2 honap jaras utan Olaszba mentem a ferjemmel nyaralni

es a szüleivel.Amugyis mentek volna reg megszerveztek

a ferjem pedig szerette volna ha en is mek vele

2018. nov. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szeret és anyagilag nem okoz neki gondot. Mi ebben a különleges? Legalább tervez... Ha együtt maradtok, akkor mondjuk már júliusra 10 hónapja lesztek együtt. Nem hiszem hogy ha így lesz örülnél neki, ha bejelentené, 3 nappal előtte, hogy két haverjával elmegy Thaiföldre egy hónapra.

Na látod!

2018. nov. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben csak az a fura, hogy a jövő évre tervezi. Egy hónap után én is simán elhívom a nőket nyaralni. Vagy telelni, valami jó helyen
2018. nov. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem tervezné, akkor meg az lenne a kérdés, hogy “normális, hogy 1 hónap után nem tervez velem a pasim”?
2018. nov. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Normális.
2018. nov. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért 1hónap nem olyan kevés bár attól is függ milyen kapcsolat a tiétek. Mert mondjuk ha napi szinten találkoztok, együtt vagytok akkor 1hónap alatt már vagy kialakult koztetek valami vagy már nem lennétek együtt. Egy távkapcsolatban ahol összesen 2-3 x tudtatok találkozni ott még korainak tűnne nekem is ennyire előre ugrani bár itt is lehetne yan opció, hogy már ennyi találka utan tisztára egymásba gabalyodjatok. Vagyis attól függ milyen a ti 1 hónapos kapcsolatotok. Azt meg jobban te tudod, hol tartotok. De ő részéről tervez veled az biztos.
2018. nov. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!