Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, ha már 1 hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha már 1 hónap után a nő elkezd vitatkozni velem?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon érdekes személyiségre vall. 1 hónap járás után a fejemhez vágta, hogy nem fogok vele önállösodni, a számlákat ő fogja fizetni, és hogy nem bnőt akarok magam mellé hanem anyát és hogy nem fog mindent ő csinálni ha esetleg eljutnánk az összecuccolásig. Hiába mondtam neki hogy nem így van hajthatatlan volt. (már egyszer volt egy sikertelen öngyilkossági kísérlete, azóta szorongásra gyógyszert szed). Kicsit mellbevágott, kiakadtam. Már másnap is ezt hajtogatta, kereste a témákat hogy mi van még. Azt is mondta, hogy háromszor is zaklattam a szexel, pedig egyszer hoztam fel a témát, hogy az első alkalmat átbeszéljük milyen lesz. Ennyi, akkor nagyon örült hogy felhoztam. 1 hónapig tényleg jól elvoltuk, aztán valami megszakadt. Jól tettem, hogy szakítottam vele?

2018. máj. 16. 06:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem idő függvénye a veszekedés. Bármikor jöhet, ha a nézetek különböznek.


Azt, hogy jól tetted-e, azt csak te tudhatod.

2018. máj. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem jól. Ez csak 1 hónap, mi lett volna ezután??? Elég fura viselkedésre vall :0
2018. máj. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Szóval egy hónap? Lehet pmse volt, ha a stresszt nem tudja kezelni(szorongásoldó), akkor érzékenyebb minden apróbb változásra a testében, biztos jobban megviselik a nehéz napok.
2018. máj. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, mindenkinek vannak elvárásai egy kapcsolattal szemben. Ha ezeket nem kapja meg, frusztrált lesz és veszekszik. Szerintem ez bármennyi idő után előjöhet. Vagy jobb lenne, ha az elején magában tartaná, ha valami zavarja, és később jön elő?
2018. máj. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális, mi lesz még ezután?
2018. máj. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Oké, hogy zavarják dolgok, de ezek mind nem léteznek. Beképzelte.


A vicces az, hogy én szakítottam vele, de azért nagyon hiányzik, már 1 hete hiányzik, és nem tudom mit csináljak. :(

2018. máj. 16. 08:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát addig semmiképpen nem vállaltam volna gyereket, míg kijárom az iskolát, és vállalható színvonalon meg nem tanulok fogalmazni. Ezt már bszhatod, úgyhogy légy erős, viseld a tetteid következményeit, állj talpra anyagilag, aztán irány az egyedülálló anyaság.
2018. máj. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hopp, nem ide. Bocsánat.
2018. máj. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!