Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol/hogy szerezzek magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol/hogy szerezzek magamnak ronda barátnőt?

Figyelt kérdés
Már csak abból is kiindulva, hogy aki szép volt az mindig otthagyott mert volt jobb.és aki ismeri azt az esetet hogy:"a jó csajokat úgyis lenyúlják" az egy idő után már csak rondád szeretne.de olyan vékony rondát.hátha az nem hagy ott a fenébe.
2010. jún. 25. 11:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
Építsd le a szép lány önbizalmát és kész..
2010. jún. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
megértelek. probáltam. eleinte hálás volt hogy velemlehet.de lenyulták. vannak olyan beteg állatok akiknem kizárólag a másé kell.
2010. jún. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
8%
mé' nem leszel bu.zi?
2010. jún. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem fogsz találni. Nincs ronda lány.
2010. jún. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
"jöjjön hozzám minden ronda lány" :D
2010. jún. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
37%
Templomba kersgélj...
2010. jún. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%
Hallod , egyik haverom volt úgy , hogy neki már mind1 milyen csak csaj legyen , hát gondolhatod mennyire kész volt .
2010. jún. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Hehehe ez jó nem tudom te, hogy vagy vele, de én meg csak a szép lányokba tudok szerelmes lenni akit nem látok szépnek annak nem tudok udvarolni és szeretni meg végkép nem tudom. Szóval szerintem maradj a szép lányoknál :) gyakorolj ne add oda nekik egyből a szívedet és akkor neked sem lesz rossz hogyha otthagynak, de ha látják hogy nem kapnak meg egyből akkor nem valószínű, hogy otthagynak.
2010. jún. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%
Én a minap próbálkoztam egy iszonyú csúnya csajnál,hát képzeld,még neki is van pasija...
2010. jún. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%

Rondát bárhol szerezhetsz, de csak azért, hogy legyen barátnőd, ne tedd.


A szép lányok is lehetnek normálisak, ha kicsit 'túl sok az önbizalma' akkor "leépítheted" azt, mint azt előttem írta valaki. Viszont fontos, hogy ne legyél bunkó vele, maximum viccesen, de úgy sem kell túlzásokba esni.


Az nagyon sokat segít, ha a Te önbizalmad nagy, esetleg több mint a csajnak. Ez talán a legfontosabb az életben, nem csak párkapcsolatok terén. Higyj magadban, hidd, hogy képes vagy bármire és képes leszel.

2010. jún. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!