Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érjem el, hogy a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy a pasim hagyjon el engem? Én több ok miatt nem merek lépni, ezért szeretném, ha ő hagyna el, akkor az egója sem csorbul és én is fellélegezhetek.

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 12:06
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
81%
Eléggé idióta vagy, már bocs. Meg gerinctelen is. De ez csak az én véleményem. Aki pedig ezt nem fogadja el, az egy f.sz XD XD XD
2010. jún. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
0%
F_ngj az orra alá!
2010. jún. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Mondd neki, hogy kicsi a farka.

szemét ribanc

2010. jún. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Ha szeret a pasi akkor akármit csinálhatsz nem fog ott hagyni. (tapasztaltam) De ha nem szeret igazán akkor legyél bunkó mond le a raandikat hazudj úgy hogy rájöjjön lásson meg más pasival stb. De a legjobb az lenne ha te magad mondanád meg neki hogy mi a helyzet.
2010. jún. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Igen szerintem is gerinctelen amit csinálsz egyszerűbb megmondani vagy fejtsd ki hogy mik az okok hogy te miért nem szakítasz és akkor jobban átlátjuk a dolgokat. mert ez így elég gáz 20/F
2010. jún. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Az előző barátommal korrekt módon jártam el, mire öngyilkos lett... Talán így már érthetőbb, miért félek megint én kimondani az áment...
2010. jún. 25. 12:11
 7/28 anonim ***** válasza:
52%
Pff.. hát erre csak annyi tudnék mondani: "Aki hülye,haljon meg!" A volt barátod egy gyenge,hülye,szánalomra méltó ember lehetett,ha öngyilkos lett...
2010. jún. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Ha nem kamu a kérdés és a kommented is igaz, akkor csak annyit kérdeznék, hogy "az" után miért nem kerestél körültekintőbben párt? Hihetetlen szituációk vannak. Amúgy meg állj a sarkadra és vállald a következményeket. Együtt vagytok nem? Csak én gondolom úgy, hogy ha két ember együtt van, akkor felelősséggel tartoznak egymásnak?
2010. jún. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Lényeg a lényeg, hogy én nem merek lépni, ezért kéne valami hasznos tanács, amitől ő érzi azt, hogy ez már nem működik tovább... Tud valaki ilyet?
2010. jún. 25. 12:17
 10/28 anonim ***** válasza:
tudod vanak olyanok akik tényleg szeretik a párjukat és nehéz elviselniük a szakitást te bunkó
2010. jún. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!