Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy oldjuk ezt meg? Távolság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldjuk ezt meg? Távolság és időhiány miatt szakítás lesz, amit nem akarok.

Figyelt kérdés

A barátommal 70 km van köztünk. Ő 12 órában dolgozik. Eddig nem volt gond, mert egyetemre jártam, és egy ideje meg sajnos nem volt munkám. Nyelvvizsgára készülök, ìgy gyakran ráértem, igazodtam a munkaidejéhez. Viszont úgy nèz ki, hogy lesz munkám. Hétfőtől péntekig 8 órában, plusz munkaidő után fogok nyelvórára járni. Este fogok hazaérni. Csak a szombat, vasárnapom lesz szabad, Viszont ő gyakran olyankor van beosztva. Hetekig vagy hónapokig nem fogunk tudni találkozni, ahogy most átbeszéltük a beosztását. Ő ráadásul munka mellett hónap végén egy tanfolyamot fog kezdeni ami szintén hétvégén lenne.

Pont most beszéltünk erről, de zokogok. Nem akarom elveszíteni. Viszont nekem is muszáj dolgoznom. Tudom nem tűnik nagy távolságnak de a busz csatlakozás miatt 2 óra az út és este 6 után már busz se megy oda.

Összeköltözés egyelőre nem jöhet szóba mert nekem nincs még annyi pénzem, illetve a munkánk a saját városunkhoz köz mindkettőnket.

Akik voltak ilyen helyzetben hogy oldották meg? Hogy lehet megúszni a szakítást? Kérem olyan írjon aki érdemben hozzá tud szólni. Így is kétségbe vagyok esve.

N


2018. nov. 9. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Tapasztalatból mondom, ha tényleg akarjátok, akkor megoldjátok. Nincs mit túlgondolni ezen.
2018. nov. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Hány évesek vagytok? Ő sem akar szakítani?
2018. nov. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én 24, ő 27.

Egyikünk sem akar szakítani. Csak fogalmam sincs hogy fogjuk ezt megoldani. A neten irogatás nem megoldás..

2018. nov. 9. 21:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Köztünk 1évig 1200 km volt... nehéz volt de minden este tényleg minden este skypoltunk és bíztunk egymásban.

Most már a felesége vagyok és várjuk a babánkat

Ha igazán akarjátok egymást negoldjátok. Ha sikerült a vizsgád felszabadul idő plusz ott is tudsz munkát keresni ahol a párod él vagy a párod a te városodban

Most nehéz de később lehet rá megoldás

2018. nov. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha 12 órázik, akkor nem dolgozik minden nap. Akkor utazzon el hozzád, másnap haza. 70 km nem olyan távolság, hogy ne lehetne megoldani. Persze csak ha akarjátok.
2018. nov. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nekünk sincs nap hogy ne beszélnénk neten. Csak más személyesen együtt lenni...

Olyan jó ilyeneket olvasni. Örülök, hogy boldogok vagytok. És nagyon gratulálok a babához!:) Én is vágynék kisbabára de nekünk nagyon nagyon korai.

2018. nov. 9. 22:34
 7/7 A kérdező kommentje:
#5: Igen ez jó ötlet! Bár ő nemrég szabin volt. Többieknek meg most adják ki a rengeteg bent maradt szabit és a barátom kb minden napra be van osztva. :( Ma is reggel ment haza. Holnap egy szabadnap, vasárnap nappal, hétfő éjszaka. Akkor kedd reggel megy haza. Szerda, csüt nappal, péntek éjszaka. Kemény ez most így. Az egész hónap ilyen lesz neki. De valahogy megoldjuk. Köszi a biztató szavakat :)
2018. nov. 9. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!