Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Kicsit lehet, hogy hosszú lesz, de próbálom minél jobban összefoglalni a jelenlegi kissé bonyolult helyzetet. 11 hónapja van vagyis most már csak volt egy párkapcsolatom. Voltak konfliktusok, veszekedések, amik sok mindenből adódtak, az én hibám is volt, de sokszor az ő viselkedése is kiváltotta, de voltak jó részei is a dolognak. A lényeg, hogy egy hónappal ezelőtt én megfogadtam, hogy megpróbálom a régi sérelmeimet lezárva kevésbé felkapni a vizet dolgokon és másképpen kezelni az egészet, mert tudtam mennyire belerondít egy egy ilyen veszekedés a kapcsolatunkba. Tudni kell róla, hogy rengeteget dolgozik, állandó a túlóra plusz mellette verseny szinten sportol, szóval kevés az ideje és a hétvégéken kívül nem nagyon tudunk találkozni. Ez is volt az egyik konfliktus, hogy én több időt szerettem volna vele tölteni, ő meg ezt úgy értette, hogy nem támogatom a hobbijában. Az utóbbi egy hónapban nem is volt semmi probléma, de most a 4 napos hétvége előtt, amikor megkérdeztem, hogy mikor hogyan találkozunk azt mondta, hogy teljesen elbizonytalanodott, mert hiába látja bennem a változást már elkéstem vele és talán már nincs értelme folytatni. Nagyon kiakadtam, mert bár magamtól is tudom, hogy jó döntés bizonyos dolgokon változtatni, részben miatta is tettem volna, hogy jobbá tegyem a kapcsolatunkat. Mondtam neki még aznap telefonban, hogyha így érzi nincs értelme erőltetni semmit, de ő még akart találkozni személyesen mindenképpen egy-két órára. Belementem. Másnap sétáltunk, de hiába beszélgettünk azt mondta, nem tisztultak le benne a dolgok, ahogy gondolta és teljesen döntésképtelenül állt előttem. Végül bár szóba került a folytatás/újrakezdés lehetősége azt mondta inkább elenged. Azóta viszont folyamatosan írogat meg hív (aznap este óta), hogy ő borzalmasan rossz döntést hozott és adnom kéne neki még egy esélyt. Az a gondom, hogy egyrészt az elhagyás miatt keletkezett bennem egy törés, másrészt azt mondta nekem még a szakítás előtt, hogy nem tudná garantálni, hogyha folytatjuk is ő nem lesz bizonytalan. Most is azt gondolom, hogy semmi sem garantálná, hogy nem csinálja ezt meg velem pl. pont az évfordulónk vagy mondjuk karácsony előtt. Nagyon könyörög és a két oka annak amiért meggondolom, hogy szeretem és mert azonnal jelentkezett nem tűnt el napokra/hetekre. Holnap fel akar hívni meg találkozni, hogy meggyőzzön folytassuk, de nem tudom nem itt kéne-e elengedni ezt az egészet már azelőtt, hogy akár a telefont felvenném neki. Az a gond, hogy én végig hittem bennünk, de azzal, hogy szó szerint hagyta, hogy kisétáljak az életéből (még ha rá is jött, hogy hibázott) nem tudok mit kezdeni. Szerintetek mit kéne tennem? Előre is köszönöm a segítséget.

Én 22/n, ő pedig 26/f.



2018. nov. 3. 23:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Én semmit.

32/f

2018. nov. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jaaj, megértelek... Miért ilyen hül.yék a férfiak?



Ugye a kérdés az h ezt el tudod e neki felejteni. Mert ugye gyakorlatilag minden cécó nélkül befejezte volna... Ha azt mondod h ok, csináljuk, sztem nagyon is valószínű hogy te nem leszel már annyira biztos benne...


Én megbocsátanék és belemennék h próbáljuk meg mégegyszer. Ezt mondom mint szerelmes nö. De hogy minek..

Mint objektív hozzászóló csak annyit tudok írni, hogy ez egy b.rom ez a srác. Minimum minden nö megérdemli h a barátja harcoljon érte, ha nem teszi akkor felesleges folytatni.

2018. nov. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!