Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire értetek egyett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire értetek egyett a klasszikus férfi női szereppel?

Figyelt kérdés

Nő: kedves aranyos legyen, nem baj ha nem keres sokat, esetleg nem dolgozik, mert a pénz keresés nem a nő dolga. Otthon biztosítsa a család melegét, vezesse a háztartást,neveljen gyereket.


Férfi: legyen magabiztos határozott, ha gond van ő oldja meg, mert ő a férfi. Dolgozzon reggeltől estig mert neki kell megteremteni az egzisztenciát, ő a család fenntartó.


2018. nov. 10. 15:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerinted erről szólt az emberiség történelme?
2018. nov. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
24%
Inkább ez, mint fordítva ;) màr csak a családi minta miatt os..
2018. nov. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Én ezzel egyáltalán nem értek egyet.
2018. nov. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Semennyire, rosszul vagyok tőle.
2018. nov. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem értek egyet vele a legkevésbé sem. A gyerek nem csak a nőé, a gondok nem csak a férfié. Közös az élet, akkor minden jó és rossz dolog benne közös, így ketten kellünk mindenhez. Pont.
2018. nov. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem értek vele egyet.
2018. nov. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
55%

Egy ideális világban egyet értenék.

A családi élet megszervezése és a gyereknevelés ideális esetben nem "másodállás" vagy "hobbi".

Ne mondja nekem senki, hogy egy gyereknek jó az, ha egész piciként reggel kirángatják az ágyból, be a bölcsibe / oviba stb. és szinte csak aludni jár haza:(

Az otthoni minták nagyon fontosak lennének, kombinálva napi pár óra közösségi élettel.

És akkor az idős családtagok segítéséről sem beszéltünk, én pl. nem szeretném otthonban látni a szüleimet, még ha nagyon sok energiát is igényel a segítésük.

Viszont mindent egyszerűen nem lehet felvállalni egy személyben, mindenkinek 24 órából áll a nap, és mindenkinek kell pihenni is.


De a mai világban nem értek egyet, egy nőnek ugyanúgy meg kell állnia a lábán egyedül, mint egy férfinak, így pedig a férfiakra is másfajta terhek hárulnak.

2018. nov. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%
Soha az életben nem értettem egyet azzal, hogy bennünket nem is ismerő emberek által előre kiagyalt szerepeket kellene játszanunk egész felnőtt életünk során. Úgyhogy semennyire.
2018. nov. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
44%
Lenullaztatok a valaszom, holott nokent ez a velemenyem! Most ezekszerint vegyem ugy, mindenkitol kaptam egy pofont? :D bocs, legkozelebb azt mondom majd amit a tobbiek. Ne legyen mas velemenyed.
2018. nov. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
36%
Mivel nem akarok gyereket (se keveset keresni, vagy folyamat seggnyaló üzemmódban létezni), semmi értelme annak, hogy otthon lakkozzam a körmömet.
2018. nov. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!