Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire értetek egyett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire értetek egyett a klasszikus férfi női szereppel?

Figyelt kérdés

Nő: kedves aranyos legyen, nem baj ha nem keres sokat, esetleg nem dolgozik, mert a pénz keresés nem a nő dolga. Otthon biztosítsa a család melegét, vezesse a háztartást,neveljen gyereket.


Férfi: legyen magabiztos határozott, ha gond van ő oldja meg, mert ő a férfi. Dolgozzon reggeltől estig mert neki kell megteremteni az egzisztenciát, ő a család fenntartó.


2018. nov. 10. 15:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
40%
Ez nem a XIX. század, hogy háztartást vezess és ez egész embert kívánjon. A gyereket sem egyedül kell nevelni. A legtöbbször lusta, pénzéhes k..vák jutnak eszembe azokról az emberekről, akiknek ez a "klasszikus". Megvolt a nagy emanpcipáció kérem, megkapták a nők, amit akartak: egyenjogúságot. Megkapták a feminizmust, hogy ők erős és kemény emberek. Tessék eszerint élni akkor. Dolgozzon a férfi és a nő is egyaránt, a háztartás vezetése kb nulla; együtt is meg lehet oldani, a gyereknek pedig apára és anyára is egyaránt szüksége van. P o n t.
2018. nov. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
78%
Nagy vonalakban egyetértek és hasonlóan is élünk. Férjem dolgozik, de siet haza utána, a gyerekekkel van. A háztartás nagy részét én viszem, de ő is berak egy mosást, kertet ás, stb. A gyerekekkel én vagyok napközben, nem dolgozok, nem is fogok amíg el nem kezdik a felsőtagozatot. Nekünk így jó, megbecsulve érzem magam, nekem nem kell a feminizmus :)
2018. nov. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ezt örömmel hallom:)
2018. nov. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Magamnak ez eleg maganyos lenne. De a "klasszikusok" szerint sem feladata a ferfinek tonkretennie magat a munkaban, az nem egeszseges, emiatt szerintem ez nem igazi klasszikus felallas. Inkabb az, h este az apa olvas esti meset, delutan focizik a fiaval, szoval delutan es este o a jofej apu.
2018. nov. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Megkapták a feminizmust, hogy ők erős és kemény emberek. Tessék eszerint élni akkor."

Azert ez igy pont ugyanolyan merev, mint a csunya gonosz elnyomo 19. szazad. Eljen mindenki kedve szerint. Nem ertem miert kell ilyen fennhejazoan beszelni mas nokrol. A szolidaritas nem fer bele nalad a feminizmusba, csak az egyformasag?

2018. nov. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nagyon egyetértek így mindig lenne időm a gyerekeimre és nem fáradtan kéne mindennap még tanulni is velük, ellátni a háztartást is. Stb... Pont elég lenne az otthoni munka.
2018. nov. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100% egyet ertek🥰nincs is jobb minnt egesz nap kormot lakkozni otthon😉 az uramnak sincs jobb attol h hazajon es korbe van ugralva.. 😊😊 errol ennyit
2021. máj. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!