Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tsukuyomy kérdése:

Mi a fenét tegyek?

Figyelt kérdés
sziasztok! Kerlek valaki valami tanacsot... szoval egyutt voltam egy lannyal 3 evet meg 15 evesen jottunk ossze tehat ugy mond vele nottem fel.. osztalytarsam mindennap lattam szoszerint egyutt voltunk nap mint nap... elso baratja es szerelme voltam, de aztan valami tortent kis veszekedes ami teljesen ertelmetlen volt es a vegen szakitott, mert azt mondta nem erzi azt, amit regen, mar nem szeret ugy, mint eddig. En ezt sajnos nem tudom felfogni lassan 2 honapja ez van de nem tudom sajnos felfogni. Fiu letemre rengeteget sirok miatta es nagyon kivagyok. Egesznap alszom van hogy suliba se megyek miatta es nembeszelek senkivel se egesznap. Itt a szalagtuzo a nyakamon es vele is tancolok. Mindennap latom a suliba es egyszeruen nem birom mar tenyleg. Idegileg tonkrementem es lelkileg is ez egyszeruen felfoghatatlan hogy ez tortent. Nem tudok belenyugodni, mar annyira, hogy kart akarok tenni magamba el akarnek tunni...mar csak abba remenykedem h ezt a fajdalmat kesobb o is ateli es rajon hogy hibazott...

2018. nov. 13. 02:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Első szerelem, első szakítás, persze, hogy fáj. Ebből is érzed, hogy értékes volt.

De ideje, hogy összekapd magad. Ha a szobádban sírsz egyedül a sötétben, akkor évek múlva se lesz jobb. Csak az segít, ha éled tovább az életed, és napról napra könnyebb lesz. Foglald le magad, tanuld a szalagavatós táncot, készülj az érettségire, sportolj, diákmelózz, stb.

Minél zsúfoltabbak a napjaid, annál kevesebbet gondolsz rá, és gyorsabban telik az idő, hamarabb helyre zökkensz.


Lehet, hogy a szilveszteri bulin már új párod lesz.


Hidd el, hogy ő is szenved, annak is fáj, aki szakít. Csak ő nem hagyja el magát, és nem látni rajta ennyire.

2018. nov. 13. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, ez a baj, hogy elmegyek hiaba bulizni, hogy jol erezzem magam, de a vegen ott is az jott ki h elsirtam a baratomnak magam, hogy ez teljesen igazsagtalan es erthetetlen dolog... es tenyleg nemtudom hogy fogok tullepni rajta, ha minden nap latom...
2018. nov. 13. 05:23
 3/8 A kérdező kommentje:
Es ez az erdekes, hogy neki nemcsak elso szerelme hanem elso kapcsolata is... nekem meg nem es nekem megis rosszabb.
2018. nov. 13. 05:32
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha egyedül nem megy és a barátaid se tudnak kirángatni ebből, akkor menj el pszichológushoz.
2018. nov. 13. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg ezt is meg kell élni. Ha még két hónapig gyászolni fogsz, akkor gyászolj két hónapig!

Én tudom milyen olyan emberrel egy légtérben lenni, akit szeretsz, de ő nem akar! Hidd el, én együtt dolgoztam/dolgozok egy ilyen emberrel.


Éld meg a szakítást, hagyj magadnak annyi időt amennyi kell. Nem gáz és nem is ciki, hogy ennyi ideje hiányolod, és hogy fáj.


24L

2018. nov. 13. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Annyi de annyi csajt rakhatsz meg meg hogy na.Első szerelem,lesz meg párja biztos.
2018. nov. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos szinte mindenki átéli ezt, tudom hogy ez most téged nem vigasztal... de ebből fogsz tudni tanulni, úgymond "építkezni". Próbáld meg elfoglalni magad (haverok, hobby) és minden szinten szakítsd meg a kapcsolatot vele, jobb lesz
2018. nov. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tul naiv voltam es akarmennyire is bantott a vegen ott kotok ki, hogy szeretem... es valamiert meg mindig csak abba bizok, remenykedem, hogy kibekulunk...
2018. nov. 14. 04:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!