Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a fenét csináljak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fenét csináljak, hogy túl tegyem magam rajta?

Figyelt kérdés

Szakitott velem a barátom,4 évet voltunk együtt.

Nagyon fáj,mivel én még mindig nagyon szerelmes vagyok belé,viszont azért lett vége mert annyira stresszes és fárasztó a munkája,hogy mostanában alig törődött velem,ami nála nagy szó,mivel mindig is imádott és mindig kimutatta az érzelmeit.


Elmondja hogy szeret,de nem éreztem azt,hogy mindent megtenne a kapcsolatunkért és mostanában rengetegszer veszekedtünk.

Ez miatt pedig szakitott velem.

Belebolondulok,hogy még sem azt nem érdemeltem meg,hogy utoljára találkozzon velem és a szemembe mondja ezt az egészet,hanem telefonon tette meg.(nem egy városban élünk)


Legalább akkor jól meg kéne mutatni,hogy a fájdalom ellenére én is ugyanolyan könnyedén tudom ezt az egészet venni,mint ő,mert ezt csinálja. Lazán veszi.


Még mindig csak sirok,abszolút nem érdeklem,hogy lábaljak ki ebből?


19/L



2015. febr. 22. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
keress egy élő vibrátort, ilyen emberméretűt
2015. febr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elhiszem, h milyen rossz lehet most neked. De túl kell tenned magad rajta. Ên azt sem mindanám biztosra, h még szeret, vagy ha igen,már nem úgy mint rég. Fiatal vagy még, találsz normálisabbat is, ezen ne aggódj. Olyat aki megtesz érted bármit.

Nem olyan kell neked aki 4év együttlét utám telefonon szakít...

Minden nap kicsivel jobb lesz!

2015. febr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kitartás csajszi! Valószínűleg már nem szeret... ha szeretsz valakit, bármit megteszel azért, hogy együtt maradjatok. Ez rá is igaz lenne...ha szeretne. Mondjuk igen gerinctelen dolog telefonon szakítani. Én is távkapcsolatban voltam, majdnem 7 évig... és amikor már úgy éreztem, hogy ez nem megy tovább...igen is elmentem hozzá... és elmondtam. Igen, sz*r volt látni, nagyon, hogy mennyire fáj neki... de még is emberibbnek tartom, mint telefonon vagy neten keresztül. Fel a fejjel! Fiatal vagy még, biztos találsz magadnak egy rendes, aranyos srácot, aki imádni fog.


22N

2015. febr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Bármit megtettem volna,változtattam volna a viselkedésemen is,hogy neki jó legyen.De ez őt nem érdekli.

Nagyon remélem,hogy lesz majd valaki,aki boldoggá tehet.

Köszönöm a válaszaitokat.

2015. febr. 22. 19:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem érdemli meg, h változz miatta. Ha meg akarsz változni, akk magad miatt tedd...

Nem lesz gond, találsz mást, jobbat ;)

2015. febr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!